Ważne

Android 3.2 dla Dell Streak 7 w październiku. Znacznie poprawi żywotność baterii!

Co prawda informowaliśmy Was już o fakcie, że na IFA 2011 dostaliśmy w swe ręce Dell Streak 7, działającego pod kontrolą Androida Honeycomb w wersji 3.2, ale pojawiły się nowe przesłanki, by napisać Wam o tym raz jeszcze. Otóż, jak się dziś okazało, na targach w Berlinie można było znaleźć tylko jeden tablet Della z 3.2 na pokładzie – pozostałe pracowały w oparciu o Androida 3.0.

Gdy na stoisku producenta podeszliśmy do jednego z przedstawicieli Della z pytaniem kiedy można się spodziewać oficjalnej aktualizacji systemu dla posiadaczy modelu Dell Streak 7, mówiąc, że jeden z wystawionych egzemplarzy pokazuje jego działanie, był bardzo zaskoczony. Twierdził, że nie wie o takim fakcie i że wszystkie pracują na Androidzie 3.0 (jak się okazało – jeden nie ;-)).

Ale dzięki temu, że zainteresowaliśmy się najnowszą odsłoną googlowskiej platformy dla Dell Streak 7, dowiedzieliśmy się dwóch istotnych rzeczy. Pierwsza to fakt, iż proces aktualizacji ma się rozpocząć w październiku – a nie, jak wcześniej spekulowano – we wrześniu.

Co więcej, przedstawiciel Della poinformował nas, że aktualizacja systemu wniesie zmiany nie tylko w interfejsie, ale będą one bardziej odczuwalne. I tak, update do Androida 3.2 ma znacznie poprawić żywotność baterii. Tablet (po aktualizacji) ma pracować nawet do 8-9 godzin na jednym ładowaniu (co obecnie jest nieosiągalne).

Dowód, że faktycznie jeden z tabletów Dell Streak 7, wystawiony na IFA 2011, pracował w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb znajdziecie nie tylko na fotkach (np. tej powyżej), ale także na wideo poniżej (od 2:00):

English version:

Android 3.2 for Dell Streak 7 in October, will bring 3 times longer battery life

During IFA 2011 in Berlin, at Dell’s booth, we asked company worker when Android Honeycomb 3.2 will appear for Dell Streak 7 tablet. He was surprised, because, in his opinion, all devices shown at the booth are running version 3.0. We proved him wrong showing one tablet with 3.2 software (video above [2:00]).

Moreover, Dell’s worker added that Android 3.2 for Dell Streak 7 will appear in around October, bringing improved performance and, what’s essential, significantly extended battery life which is supposed to last for 8-9 hours.

Komentarze

 • Zex

  Przepraszam z góry, że nie w powyższym kontekście, ale może ktoś skorzysta.
  W Auchan’ie – gazetka multimedia: http://www.auchan.pl/promocje/multimedia/lista/ukryta
  strona 4-5 jest najprawdopodobniej Huawei Ideos S7 Slim (zdjęcie w papierowej gazetce nie pokazuje kamerki i górnego (poziomo) przycisku, natomiast w tej w necie “coś tam widać”) (oczywiście twórca gazetki “nawypisywał” głupot) w bardzo atrakcyjnej cenie tj. 129zł taniej niż na popularnym portalu aukcyjnym i ponad 350zł taniej niż w sklepie w sieci. Dodatkowo korzystne raty. Przed zamknięciem sklepu zamierzam się w nim zjawić i przyjrzeć się tej ofercie z bliska. Dam znać.

  • Zex

   “Wyprawa nocna nie była owocna”. Menedżer naszego obiektu nie zamówił tego tableta. Ehhh

 • Grupal

  Ktoś sie orientuje, czy wersja 4g będzie działać w Polsce?

  • Trudno powiedzieć, ponieważ sieci 4G, sensu stricte, w Polsce jeszcze nie ma.

 • ola

  Skoro tylko jeden tablet byl na systemie 3.2 a reszta na 3.0 to prosze o potwierdzenie. Czy testowany przez Was Samsung co sie tak wieszal tez mial w takim razie andka 3.0 ? Zreszta to troche absurdalna sytuacja prezentowac swoje wyroby na wersji 3.0, oczywistym wydawalaby sie sytuacja, ze to bedzie przynajmniej 3.1 a najlepiej 3.2. Oj cos niepostarali sie ci wystawcy. W takim razie wiekszosc testow tych urzadzen jest o kant tylka rozbic o_O

  • “na targach w Berlinie można było znaleźć tylko jeden tablet Della z 3.2 na pokładzie”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona