Dell Venue 11 Pro z Intel Atom Z3795 wycofany ze sprzedaży w Niemczech | Tabletowo.pl

Dell Venue 11 Pro z Intel Atom Z3795 wycofany ze sprzedaży w Niemczech

Dołącz do dyskusji 0

Niespełna miesiąc temu Kasia pisała o udoskonalonej wersji Dell Venue 11 Pro z Intel Atom Z3795 na pokładzie. Teraz dowiedzieliśmy się, ze została ona wycofana ze sprzedaży na niemieckim rynku.

Tylko przez kilka tygodni można było kupić Dell Venue 11 Pro z układem Atom Z3795. Niemieccy klienci raportują, że od kilku dni urządzenie nie jest dostępne w oficjalnym sklepie Della.  Obecnie możemy kupić tam jedynie wersję z procesorem i3 lub i5, które oczywiście są sprzedawane w innej cenie, niż model z Z3795.

Dell Venue 8 Pro i Venue 11 Pro z Windows 8.1

Nie wiadomo co jest przyczyną wycofania ze sprzedaży tego urządzenia. Czy miało ono wady fabryczne zagrażające bezpieczeństwu użytkownika? A może po prostu skończyły się jego zapasy i sklepy czekają na dostawę? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać.

Przypomnijmy, że Dell Venue 11 Pro wyposażony został w 10,8-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 64GB pamięci na pliki, aparat 8Mpix, kamerkę 2Mpix oraz moduł NFC, Bluetooth, WiFi i wyjście HDMI.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona