Dell powoli uśmierca tablet Streak 7... - Tabletowo.pl

Dell powoli uśmierca tablet Streak 7…

Tabletowo.pl Dell powoli uśmierca tablet Streak 7... Nowości

W sierpniu Dell postanowił zakończyć erę jednego ze swoich urządzeń, będących połączeniem tabletu ze smartfonem – Streak 5. Po kilku miesiącach sytuacja się powtarza – tym razem decyzja dotyczy nieco młodszego i większego zarazem modelu – Dell Streak 7, który ostatnio, dzięki aktualizacji do Androida 3.2 Honeycomb, przeżywa drugą młodość. Dell postanowił dłużej nie oferować urządzenia na swojej stronie internetowej – w sprzedaży zostały jedynie akcesoria przeznaczone do niego. I tak oto, Dell nie oferuje na swojej witrynie w Stanach możliwości kupna żadnego tabletu Della z Androidem (Dell Streak 10 Pro jeszcze nie jest dostępny).

Nie oznacza to jednak, że nie będzie go można kupić z innych źródeł. Jak pokazuje przykład Della Streak 5, po wielu miesiącach wciąż będzie można nabyć model Streak 7 nie tylko z drugiej ręki, ale także nowe egzemplarze w różnych sklepach – także w Polsce (choćby w Euro – dostępne są tablety Della z 5″ i 7″).

Dell Streak 7 został zaprezentowany na początku stycznia 2011 roku, będący wtedy jednym z pierwszych tabletów działającym dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. Urządzenie pracujące w oparciu o Androida 2.2 (z możliwością aktualizacji do 3.2 Honeycomb) zostało wyposażone w 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli pokryty Gorilla Glass, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix, 4G, 16GB pamięci, slot kart SD, WiFi, Bluetooth, GPS.

Jeśli jesteś jednym z Czytelników Tabletowo.pl i zarazem posiadaczem tabletu Dell Streak 7 – daj znać jak się sprawia to urządzenie w praktyce.

Tabletowo.pl Dell powoli uśmierca tablet Streak 7... Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona