Dell Peju jednak z Windows 7? 22

Dell Peju jednak z Windows 7?

Dell Peju jednak z Windows 7? 23

Jeżeli macie sentyment do marki Dell i interesujecie się tabletami pracującymi pod kontrolą systemu Windows 7, wieść o pojawieniu się specyfikacji modelu Peju bardzo Was ucieszy.

Blog Dell Peju Insider opublikował tajne dokumenty, które zdradziły nam, czego możemy spodziewać się po najnowszym tablecie Della. Według nich urządzenie będzie wyposażone w 10.1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli pokryty bardzo wytrzymałym szkłem Gorilla, procesor Intel Core i5, 4GB RAM, dwa aparaty cyfrowe (przedni 5 MP i tylny 1.3 MP), czytnik kart pamięci SD, 3G i 4G, dysk SSD o pojemności 64GB lub 120GB, gumowaną obudowę oraz stację dokującą, która wzbogaci wachlarz możliwości tabletu o trzy porty USB, gniazdo Ethernet, wyjście HDMI oraz złącze audio. Niestety, Dell Peju najprawdopodobniej będzie pracował pod kontrolą systemu Windows 7, a nie, jak się spodziewaliśmy, Windows 8. W opublikowanych dokumentach pojawiła się jednak wzmianka o kompatybilności z najnowszą odsłoną oprogramowania Microsoftu.

Design urządzenia nie wyróżnia go niczym szczególnym, chociaż na plus należy zaliczyć obecność stopki, która pozwoli na postawienie tabletu oraz panelu dotykowego N-trig umożliwiającego obsługę zarówno palcem, jak i rysikiem.

Jak Wam się podoba Peju? Czy ma ten wyraźnie dedykowany korporacyjnemu segmentowi rynku tablet ma szansę zdobyć popularność?

źródło