Dell Latitude ST dla biznesu - Tabletowo.pl

Dell Latitude ST dla biznesu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Dell Latitude ST dla biznesu Nowości

Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl, na pewno kilka dni temu rzuciło Wam się w oczy promocyjne, przedpremierowe jeszcze wtedy wideo przedstawiające najnowsze urządzenie Della. Był to tablet Dell Latitude ST, który właśnie dziś doczekał się oficjalnej prezentacji. Jest to kolejny przedstawiciel urządzeń pracujących w oparciu o Windows 7, mający uprzyjemnić nam niecierpliwe czekanie na Windows 8, którego premiera najprawdopodobniej dopiero w sierpniu 2012 roku.

Dell Latitude ST jest typowym przykładem tabletu skierowanego do przedsiębiorców szukających urządzenia do rozwiązań biznesowych. Urządzenie zostało wyposażone w 10,1-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, a za jego działanie odpowiada procesor Intel Atom Z670 o taktowaniu 1,5GHz. Do dyspozycji użytkownika oddany został dysk SSD o pojemności 128GB oraz 2GB DDR2 RAM.

Tablet Della został wyposażony w baterię mającą umożliwiać do 7-8 godzin pracy, WiFi (wersja 3G również pojawi się na rynku), wyjście HDMI, port USB, slot kart SD oraz, jak wynika z wcześniejszych informacji, kamerkę 1,3 Mpix i aparat 3 Mpix. Jako opcjonalne akcesoria będzie można dokupić dock oraz klawiaturę.

Dell Latitude ST trafi do sprzedaży 1 listopada w nieznanej cenie. Można się jedynie domyślać, że ta – jak przystało na biznesowy sprzęt – będzie wynosiła ok. 1000 dolarów.

Tabletowo.pl Dell Latitude ST dla biznesu Nowości   Tabletowo.pl Dell Latitude ST dla biznesu Nowości   Tabletowo.pl Dell Latitude ST dla biznesu Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona