Dell Latitude 10 ponownie w sieci. Wciąż nieoficjalnie | Tabletowo.pl

Dell Latitude 10 ponownie w sieci. Wciąż nieoficjalnie

Dołącz do dyskusji 0
dell latitude 10

Dell jest jednym z niewielu liczących się producentów na rynku elektroniki użytkowej, który tablety odstawił nieco na bok. Początkowo próbował uczknąć kawałek tabletowego tortu modelami z Androidem z serii Streak, później biznesowym Latitude ST, aczkolwiek mu się to nie udało. Kto wie, może szczęście przyniesie mu najnowsza wersja okienkowego, a właściwie kafelkowego, systemu operacyjnego Microsoftu. Wiemy bowiem już od dłuższego czasu, że Dell szykuje tablet Latitude 10 z Windows 8. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów na jego temat.

Redakcja portalu Neowin zamieściła kilka screenów przedstawiających urządzenie Della z Windows 8 oraz wiele informacji na jego temat. I tak, potwierdziły się wieści, że Dell Latitude 10 zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom Clover Trail o taktowaniu 1,5GHz, ekran pokryty Gorilla Glass o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, 2GB RAM, SSD o pojemności 32/64/128GB, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, LTE, pełnowymiarowy port USB, wyjście miniHDMI oraz slot kart SD.

Dodatkowo do tabletu będzie można dokupić stację dokującą z czterema portami USB, Ethernet i wyjściem HDMI.

Dell Latitude 10 ma zadebiutować w połowie listopada w nieznanej cenie. Neowin donosi, że producent ten pracuje również nad tabletem z Windows 8 RT (czyli z ARM), aczkolwiek odnośnie jego parametrów technicznych na chwilę obecną nie wiadomo zupełnie nic. Jego premiera ma mieć miejsce podobno w październiku.

dell latitude 10

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona