dekoder UPC 4K TV BOX
dekoder UPC 4K TV BOX (źródło: UPC Polska)

UPC wprowadza do swojej oferty najbardziej innowacyjny i najmniejszy na rynku, ekologiczny dekoder UPC 4K TV BOX

UPC wprowadza do swojej oferty nowy dekoder UPC 4K TV BOX, który będzie dodawany do wybranych pakietów. Operator deklaruje, że jest to najbardziej innowacyjne oraz najmniejsze urządzenie tego typu na rynku, a ponadto też… ekologiczne.

Reklama

Nowość: dekoder UPC 4K TV BOX

Co godne podkreślenia, Polska jest pierwszym krajem w ramach Liberty Global, w którym będzie można kupić nowy dekoder UPC 4K TV BOX. Ma on bardzo kompaktowe wymiary (80x80x18 mm) i jest niezwykle lekki (waży zaledwie 97 gramów), a mimo to oferuje wiele przydatnych dla użytkowników i innowacyjnych funkcji.

dekoder UPC 4K TV BOX
źródło: UPC Polska

Nowy dekoder obsługuje obraz w rozdzielczości 4K i oferuje dźwięk przestrzenny Dolby, a do tego pozwala strumieniowo przesyłać na ekran telewizora treści ze smartfona. Ponadto, dzięki integracji z Horizon GO, programy oglądane na urządzeniach mobilnych można oglądać dalej na telewizorze i odwrotnie.

Dekoder UPC 4K TV BOX może być zasilany ze złącza USB w telewizorze, a do sieci podłączony z wykorzystaniem WiFi. Operator dodaje go niego pilot, który umożliwia sterowanie wybranymi funkcjami za pomocą komend głosowych.

UPC mocno podkreśla również fakt, że obudowa nowego dekodera wykonana jest w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nie ma w niej ani grama tworzyw sztucznych jednorazowego użytku. Do tego udało się zmniejszyć zużycie energii aż o 77% – utrzymuje się ono poniżej 5 W, nawet podczas oglądania materiałów w rozdzielczości 4K.

Dekoder UPC 4K TV BOX będzie dostępny wraz z pakietem telewizyjnym MAX i internetem w technologii GigaConnect w trzech konfiguracjach: 500 Mb/s za 89,99 zł, 750 Mb/s za 99,99 zł i 1 Gb/s za 119,99 zł. Do tego klienci otrzymają dostęp do rozwiązania Horizon 360, a także do pakietu HBO przez 10 miesięcy oraz kartę SIM z pakietem danych do 45 GB lub 50% rabatu na abonament przez 4 miesiące.

Nowa oferta UPC

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowego dekodera UPC 4K TV BOX, operator – jak już mogliście zwrócić uwagę – dodał do swojej oferty nową opcję internetu światłowodowego do 750 Mbit/s (do tej pory były trzy: do 300 Mbit/s, do 500 Mbit/s i do 1 Gbit/s).

Co więcej, klienci będą mogli zawrzeć umowę na dostęp do internetu na pół roku, na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. Ponadto nowi użytkownicy mogą liczyć na możliwość otrzymania karty SIM z pakietem danych do 45 GB miesięcznie lub subskrypcję HBO GO bez dodatkowych opłat.

Przy okazji ogłaszania zmian w ofercie, operator poinformował też, że od teraz umożliwi klientom zakup telefonii komórkowej z umową na 12 miesięcy lub bez zobowiązania. Jeśli jednak zdecydują się na terminową umowę, wówczas otrzymają w prezencie dwukrotnie zwiększony pakiet danych oraz trzy miesiące korzystania z usługi za 0 złotych.