Dead Trigger za darmo również na iOS - Tabletowo.pl

Dead Trigger za darmo również na iOS

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Dead Trigger za darmo również na iOS Aplikacje

Jedną z gier, o których w ostatnim czasie jest najgłośniej, bez wątpienia jest Dead Trigger. Twórcy tytułu, Madfinger Games, doskonale wiedzą jak wykorzystać szum, jaki stworzyli udostępniając wspomnianą grę na Androida za darmo. Przypomnijmy – powód takiego zagrania nie został podany od razu, a dopiero po kilku dniach. Teraz znowu sprawiają, że się o nich słyszy. Jak się można było spodziewać, Dead Trigger na iOS również doczekał się redukcji ceny – z 0,99 dolarów na 0,00.

W momencie udostępnienia Dead Trigger na Androida za darmo, studio stojące za wcześniejszym sukcesem Shadowgun tłumaczyło, że skala piractwa była „niewiarygodnie wysoka”, przez co zdecydowali się na taki, a nie inny krok. A jak wygląda sytuacja, jeśli pod uwagę weźmiemy urządzenia z logo nadgryzionego jabłka na obudowie?CEO Madfinger Games, Mare Rabas, powiedział, że „liczba iOS-owych piratów jest porównywalna z użytkownikami zjailbreakowanego sprzętu Apple”.

Podobnie jak w przypadku tytułu na Androida, także i w iOS wszystkim graczom, którzy kupili grę za 0,99 dolarów, zostanie to w jakiś sposób wynagrodzone przy najbliższej aktualizacji Dead Trigger.

Grę znajdziecie w AppStore i Google Play.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona