To już pewne! Mi Band 3 zostanie zaprezentowany 31 maja, wraz z Xiaomi Mi 8 | Tabletowo.pl

To już pewne! Mi Band 3 zostanie zaprezentowany 31 maja, wraz z Xiaomi Mi 8

Dołącz do dyskusji 0

Inteligentne opaski Xiaomi to sprzęt, który w moich oczach zrewolucjonizował rynek wearables, a już na pewno zrobił to w Polsce. Przez moje ręce również przewinął się Mi Band, zarówno pierwszej, jak i drugiej generacji, a właśnie potwierdziło się, że następca – Mi Band 3 – zostanie zaprezentowany już 31 maja, „przy okazji” premiery Xiaomi Mi 8.

Wygląda na to, że ostatni dzień maja będzie dla Xiaomi ogromnym wydarzeniem. Spodziewamy się wtedy ujrzeć nie tylko następcę świetnego flagowca, jakim był Mi 6, ale również czwartą generację inteligentnych opasek, a na dokładkę będziemy mieli okazję zapoznać się z MIUI 10. Nie muszę chyba tłumaczyć, że Xiaomi lubi pomieszać w nazwach – zamiast Mi 7 ujrzymy Mi 8, a jedna z generacji opasek oznaczona została jako 1S, przez co na konferencji zaprezentowany zostanie Mi Band 3.

Prywatnie bardzo czekam na trzeciego Mi Banda, więc potwierdzenie jego premiery (po tylu miesiącach oczekiwania!) to dla mnie niezwykle miła wiadomość. Ale czego tak naprawdę spodziewać się, po nowym przedstawicielu rodziny wearable?

Przede wszystkim poprawiony wyświetlacz – będzie to nieco większy OLED, który ma zostać wyposażony w obsługę gestów. Do wnętrza załadowany zostanie również moduł Bluetooth 4.2 LE, ale niestety te cechy nie będą widoczne na zewnątrz – bo z tamtej perspektywy, opaska ma niewiele różnić się od poprzedniczki. Z jednej strony to źle, ale z drugiej – czy trzeba poprawiać coś, co jest wystarczająco estetyczne i ładne?

Mi Band 2, którego recenzję możecie przeczytać >tutaj<

Na rzecz tego wpisu postanowiłem przekopać co nieco internet w poszukiwaniu wszelakich wieści i plotek na temat opaski, które być może miały okazję się tam przewinąć, lecz ze względu na bycie zwykłą drobnostką nie trafić przy tym na Tabletowo i… nic. Jednym z materiałów jest poniższe wideo, które rzekomo ma być „instrukcją obsługi” do opaski, ale szczerze… powątpiewam w jej wiarygodność.

Oczywiście pomijając najnowsze doniesienia, w postaci małych złośliwości ze strony Xiaomi ;)

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać do czwartku. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać i chyba zacznę szykować środki na Revolucie…

Xiaomi MiBand 2 z oficjalnej dystrybucji w Polsce kupicie na przykład w Media Expert, o >tutaj<.

źródło: Twitter (@XiangW_)
grafika główna: Mi Band 2; zdjęcie pochodzi z naszej recenzji

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona