To już pewne: premiera Samsungów Galaxy S9 i S9+ 25 lutego | Tabletowo.pl

To już pewne: premiera Samsungów Galaxy S9 i S9+ 25 lutego

Dołącz do dyskusji 0

Zróżnicowanie redaktorów Tabletowo jest naprawdę spore. Są wśród nas fanboje, pasjonaci, specjaliści, malkontenci i pseudoliteraci. No i mamy Grzesia, który w moim odczuciu zdobył właśnie punkty kwalifikujące go do otrzymania miana redakcyjnego Sherlocka, gdyż jakiś czas temu wydedukował datę premiery Samsunga Galaxy S9.

Samsung rozesłał właśnie informacje dotyczące tego, kiedy spodziewać się prezentacji najważniejszych tegorocznych smartfonów firmy. I tak jak napomknął już przy jednej okazji szef mobilnego działu Samsunga, DJ Koh, premiera flagowców odbędzie się podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Wszyscy wiedzieli więc, że MWC odbędzie się pod koniec lutego, ale dokładna data imprezy Sammiego nie była znana. Ale uwaga – jako że Grzegorz jest człowiekiem dociekliwym, nałożył na głowę czarny kapelusz i przewrócił pokój w poszukiwaniu fajki, której ustnik mógł wytrwale miętolić w ustach, pomrukując pod nosem:

„26 lutego? 27? 24? Osobiście mam wrażenie, że żadna z ww. dat nie jest prawidłowa. Z jednego, bardzo prostego powodu: producenci nie zwykli prezentować swoich flagowców w dniu rozpoczęcia targów. Najwięksi – w tym również Samsung – organizowali swoje konferencje w niedzielę, dzień przed oficjalnym startem targów MWC. Jeżeli to ja miałbym typować datę premiery Galaxy S9 i Galaxy S9+, to obstawiałbym właśnie 25 lutego 2018 roku.”

No i proszę: w oficjalnej notce Samsunga możemy przeczytać, że event Galaxy Unpacked rozpocznie się 25 lutego o godzinie 18:00. Będzie oczywiście transmitowany na żywo, a my zapewne zorganizujemy z tej okazji liveblog na Tabletowo.

A jest na co czekać – Samsung w zaproszeniu podaje, że zamierza całkowicie zmienić podejście do mobilnych aparatów. S9+ na przykład, ma mieć podwójną kamerę, umożliwiającą nagrywanie filmów slow motion w 480 klatkach na sekundę (może nawet w Full HD) i świetnie radzącą sobie w warunkach słabszego oświetlenia. Przegląd spodziewanych nowości – tych i wielu innych – zrobił dla Was Sherl… ekhem, Grzegorz. Rzućcie okiem na artykuł poniżej.

Wiemy, jakie aparaty zaoferują Galaxy S9 i Galaxy S9+. Ale nie tylko, mamy znacznie więcej informacji na ich temat

źródło: Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona