Robert Lewandowski T-Mobile logo
Robert Lewandowski

Lewandowski rozdaje pakiety internetu w T-Mobile. Dostaniesz 7 GB, za darmo

Cykliczna akcja Happy Fridays w T-Mobile zapewne podoba się klientom tej sieci. Każdego tygodnia mogą spodziewać się jakiegoś prezentu w postaci darmowych pakietów czy zniżek. Tym razem dostaną 7 GB internetu. Zapodaje Lewandowski.

7 GB internetu dla klientów T-Mobile

Skąd u Magentowych chęć obdarowania swoich klientów solidnym pakietem internetu 7 GB? Do tej pory to były 3 GB, czasem 5 GB. Otóż 4 i 7 września reprezentacja Polski, której sponsorem jest T-Mobile Polska, rozegra dwa wyjazdowe spotkania w Lidze Narodów. Sieć chce umożliwić wszystkim chętnym śledzenie wyników meczów przez internet.

Promocją Happy Fridays zajął się Robert Lewandowski, który wystąpił w spocie reklamowym operatora. Z pewnością zobaczycie go jeszcze nie raz, buszując w internecie dziś i jutro.

Jak włączyć darmowe 7 GB?

Żeby uruchomić pakiet 7 GB internet wystarczy zalogować się w aplikacji Mój T-Mobile. Inną opcją jest wysłanie SMS-a o treści HF na bezpłatny numer 80800. Wyjątkowo, można będzie to zrobić do poniedziałku 7 września, do końca dnia.

Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). 

Jak dotąd, przez cały okres trwania promocji Happy Fridays, Polacy aktywowali w sumie 23 mln darmowych GB.