Aktywuj sobie za darmo paczkę 3 GB internetu od T-Mobile

Piątek, piąteczek, piątunio – a więc czas, w którym można skorzystać z kolejnego prezentu od T-Mobile. Co prawda pakiet nie jest tak tłusty jak w ubiegłym tygodniu, ale 3 GB też piechotą nie chodzi.

Reklama

3 GB w Happy Fridays od T-Mobile

Niezależnie od tego, na co zużywamy swój pakiet internetowy, dodatkowe gigabajty prawie zawsze się przydadzą – czy to na obejrzenie kilku dodatkowych filmików na YouTube, odcinka serialu na Netfliksie, czy też wideopołączenie ze znajomymi.

T-Mobile udostępnia swoim klientom 3 GB pakietu internetowego, bez żadnych opłat. Bonusu nie mogą włączyć osoby z umową firmową – jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Jak włączyć darmowe 3 GB w T-Mobile?

Prosta sprawa. Wystarczy otworzyć aplikację Mój T-Mobile i przejść do promocji przy pomocy kliku w baner. Inną opcją jest wysłanie SMS-a o treści HF pod numer 80800. Wiadomość jest bezpłatna. Pakiet można uruchomić do niedzieli 13 września, do końca dnia.

Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień od dnia aktywacji, z kolei abonenci – do dnia wystawienia faktury.