Masz Orange na kartę? To łap darmowe 3 GB internetu na dobre rozpoczęcie szkoły | Tabletowo.pl

Masz Orange na kartę? To łap darmowe 3 GB internetu na dobre rozpoczęcie szkoły

Dołącz do dyskusji 0

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego Orange chce sprezentować wszystkim użytkownikom oferty na kartę darmowy pakiet internetu. W sam raz na pierwszy szkolny weekend.

Żeby skorzystać z promocji, najlepiej aktywować ją niezwłocznie. Obowiązuje w dniach 6-8 września, więc czasu za dużo nie ma. Co trzeba zrobić?

1. wysyłamy SMS o treści SZKOLA pod nr 80111

2. czekamy na SMS zwrotny potwierdzający włączenie usługi

I w sumie tyle. Trzeba jedynie pamiętać, by użytkowany numer miał możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Taka niewielka paczuszka internetu może się przydać, póki w nowej szkole nie poznamy rozmieszczenia i haseł do miejscowych sieci Wi-Fi. Rzecz jasna, pakiet mogą włączyć wszyscy korzystający z Orange na kartę, niezależnie od tego, czy chodzą do szkoły jako uczniowie, nauczyciele, czy omijają tę instytucję z daleka ;)

Pakiet jest ważny 3 dni. Z kodu można skorzystać tylko raz. Z promocji wyłączeni są klienci usługi „Zawsze bez limitu”, ale to tylko dlatego, że oni i tak mają nielimitowany internet.

Więcej szczegółów poznacie w Regulaminie.

źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona