apple air pods kupa

Na etui od AirPods wygrawerujesz już nie tylko tekst, ale i emoji

Apple dodało dziś pewną aktualizację na stronach oferty ze słuchawkami AirPods i AirPods Pro. Teraz możliwe jest grawerowanie na etui nie tylko tekstu, ale także znaków emoji.

Reklama

Nowe funkcje grawerunku podkreślane są za każdym razem, kiedy klient odwiedzi stronę z muzycznym produktem Apple. Zarówno w skrócie informacji o AirPods, jak i AirPods Pro, znajdujemy grafiki informujące o nowej metodzie personalizacji etui naszych słuchawek oraz linki prowadzące do kreatora grawerów.

Reklama

 

 

Do tej pory przy zakupie słuchawek można było wygrawerować sobie bezpłatnie dowolny tekst, a teraz można zamiast niego zdecydować się na ozdobienie etui jakimś symbolem. Dostępne są takie emoji jak uśmiechnięta buźka, twarz z wysuniętym językiem, „okejka” czy podobizny wielu zwierzaków. Są też mniej oczywiste znaki: duch, jednorożec, niedźwiedź, czaszka, smok, kupa, wąż i inne.

Niestety, nie ma opcji wygrawerowania emoji  oraz tekstu – trzeba wybierać między tymi dwoma możliwościami. Są one dostępne dla każdego etui znajdującego się w zestawie zamówienia nowych słuchawek.

W razie gdybyście mieli spory dylemat, dotyczący tego, co takiego sobie wygrawerować, to proszę – od razu podrzucam najlepszy pomysł:

źródło: Apple dzięki macrumors

  1. Super. Niesamowita opcja. Jeszcze z 10 lat i apple da możliwość kupienia np czarnych słuchawek! Takich które woli z 60-70% ludzi, a nie białe. Nie bez powodu wszystkie telefonu w necie w sprzedaży i znacznie tańsze niż reszta ą zawsze białe. Nawet gdybym się zmusił do zmarnowania kasy na apple i tak bym nie mógł go kupić. 100% moich rzeczy ma ciemne kolory, bo wyglądają setki razy lepiej, a z applem trzeba by wydać dodatkowe kilkaset złotych by jakaś firma rozebrała słuchawki i je przemalowała jak to niektórzy robią. Absurd, choć śmieszny. Cóż, taka jest filozofia Apple.

    1. Eh… też wolę czarne akcesoria itp ale poczytaj co swego czasu z Ameryką i chyba nie tylko zrobił Steve Jobs ze swoimi rzucającymi się bezsensownie w oczy białymi słuchawkami.
      „Absurd, choć śmieszny.” dla Ciebie absurd a ktoś inny na tym zarobił więcej pieniędzy niż byłbyś w stanie policzyć ;)

    2. To wszystko kwestia brandingu – jak Ci nie pasuje zawsze są Galaxy buds, propozycja od Huawei, podróbki od Realme, czy inne Xiaomi. Nie ma przymusu kupowania od Apple. Nie marnuj kasy, wybór na rynku jest :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama