Na etui od AirPods wygrawerujesz już nie tylko tekst, ale i emoji

Apple dodało dziś pewną aktualizację na stronach oferty ze słuchawkami AirPods i AirPods Pro. Teraz możliwe jest grawerowanie na etui nie tylko tekstu, ale także znaków emoji.

Nowe funkcje grawerunku podkreślane są za każdym razem, kiedy klient odwiedzi stronę z muzycznym produktem Apple. Zarówno w skrócie informacji o AirPods, jak i AirPods Pro, znajdujemy grafiki informujące o nowej metodzie personalizacji etui naszych słuchawek oraz linki prowadzące do kreatora grawerów.

Reklama

 

 

Do tej pory przy zakupie słuchawek można było wygrawerować sobie bezpłatnie dowolny tekst, a teraz można zamiast niego zdecydować się na ozdobienie etui jakimś symbolem. Dostępne są takie emoji jak uśmiechnięta buźka, twarz z wysuniętym językiem, „okejka” czy podobizny wielu zwierzaków. Są też mniej oczywiste znaki: duch, jednorożec, niedźwiedź, czaszka, smok, kupa, wąż i inne.

Niestety, nie ma opcji wygrawerowania emoji  oraz tekstu – trzeba wybierać między tymi dwoma możliwościami. Są one dostępne dla każdego etui znajdującego się w zestawie zamówienia nowych słuchawek.

W razie gdybyście mieli spory dylemat, dotyczący tego, co takiego sobie wygrawerować, to proszę – od razu podrzucam najlepszy pomysł:

źródło: Apple dzięki macrumors