Darmowe gigabajty od Orange i T-Mobile za gole Polaków na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej | Tabletowo.pl

Darmowe gigabajty od Orange i T-Mobile za gole Polaków na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej

Dołącz do dyskusji 0

Orange przyzwyczaiło już nas do tego, że po ważnych meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej rozdaje darmowe pakiety danych. W tym roku na podobny gest stać było też T-Mobile, gdyż Magentowi również zapowiedzieli, że za każdy gol strzelony przez Polaków, klienci sieci uczestniczący w promocji, będą mogli zyskać pakiet gigabajtów.

Między promocjami Orange T-Mobile istnieje pewna różnica.

W przypadku Orange, by zyskać pakiet gigabajtów, po każdym meczu reprezentacji Polski będziemy musieli wysłać SMS na numer 233. Hasło będzie każdorazowo inne, a pojawi się ono na fanpejdżu Orange Polska na Facebooku. Oczywiście my też poinformujemy Was o tym, jak one będą brzmieć.

Również liczba przydzielonych gigabajtów będzie różna – w zależności od tego, ile goli uda się wbić Polakom, jak też (najwyraźniej) od dobrej woli operatora. Innymi słowy – wcale nie jest powiedziane, że jeśli w którymś z meczów Polska wygra z przeciwnikami 1:0, to dostaniemy tylko pakiet 1 GB. Równie dobrze może to być 2 GB lub 3 GB.

Aha – SMS jest płatny, zgodnie z cennikiem.

Dodatkowy pakiet będzie ważny przez 3 dni, a megabajty będą „ściągane” w pierwszej kolejności właśnie z tego bonusowego źródła. Nie ma znaczenia, czy mamy numer na kartę czy w abonamencie – dodatkowe gigabajty przeznaczone są dla wszystkich klientów Orange, również biznesowych. Jedyna różnica dotyczy Planu taryfowego Firma dla Klientów Biznesowych: tam pakiet danych wykorzystywany jest w drugiej kolejności – po pakiecie przyznanym w ramach abonamentu.

Pełen regulamin promocji Orange znajdziecie tutaj.

Inaczej sprawa przedstawia się z T-Mobile. W tym wypadku nie musimy pamiętać o tym, żeby po każdym meczu wysyłać jakieś hasło na podany wcześniej numer. Wystarczy zrobić to raz, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści GOL lub BRAMKA pod numer 80402. Bonusowe gigabajty będą przyznawane „z automatu”, bez konieczności dodatkowej ingerencji ze strony klienta. Z promocji skorzystają właściciele numerów na kartę i Internetu na kartę.

Bonus jest przyznawany „na sztywno” – dostaniemy tyle GB, ile Polacy strzelą bramek. Pakiety będą ważne przez 7 dni i zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności. Regulamin promocji ma pewien pozytywny akcent – przewiduje sytuację, w której reprezentacja Polski dociera do finałów Mistrzostw Świata :)

źródło: Orange, komórkomat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona