Złowrogi Leszy

Masz Wiedźmina 3? Odbierz darmową kopię na GOG!

Trzecia część Wiedźmina to tytuł, który zna już chyba każdy gracz. Produkcja CD Projekt RED była wielokrotnie nagradzana, a tytułów „Gry roku” zebrała tyle, że aż ciężko to zliczyć. Jeśli posiadacie grę na jakąkolwiek platformę, która jest podłączona do GOG GALAXY 2.0, to teraz na GOG.COM odbierzecie ją… za darmo!

Przygody Geralta i Ciri, zostały niesamowicie dobrze odebrane przez graczy na całym świecie. Trzecia część gry to niesamowity sukces, a cała seria tytułów o słynnym Wiedźminie, osiągnęła już wyniki, których mogą pozazdrościć inni. 50 milionów sprzedanych sztuk to naprawdę imponująca liczba.

Epicka, wciągająca historia, setki godzin rozgrywki, charyzmatyczni bohaterowie i ciekawy świat, to chyba największe zalety tej produkcji. Zdecydowanie każdy powinien poznać opowieść o Geralcie, szczególnie jeśli jesteście fanami prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin 3 – Dziki Gon pojawił się na wielu platformach, od PC, przez PS4 i Xbox One, aż po Nintendo Switch. Po ogromnym sukcesie jakim okazała się gra od CD Projekt RED, powstał nawet serial wyprodukowany przez Netflix, opowiadający historię Geralta i Yennefer.

Setki godzin niesamowitej historii!

Do samej gry ukazały się dwa ogromne dodatki – Serca z Kamienia, opowiadające o naszym spotkaniu z enigmatycznym Panem Lusterko oraz Krew i Wino. Ten drugi, opowiadał historię walki z mrocznymi siłami, w bajecznie pięknej krainie o nazwie Toussaint.

Same dodatki wydłużają rozgrywkę o kolejne kilkadziesiąt godzin, przez co w świecie Wiedźmina można spędzić spokojnie kilka tygodni, o ile będziecie grać bez przerwy.

Gra otrzymała także 16 darmowych, mniejszych dodatków, takich jak tryb „Nowa gra Plus” czy nowe ubrania dla postaci. Nawet jeśli ukończyliście już Dziki Gon na innej platformie, to warto sprawdzić grę w edycji pecetowej, chociażby ze względu na mnogość przeróżnych modyfikacji.

Wiedźmin 3 za darmo na kolejną platformę

Jeśli posiadacie Wiedźmina 3 na platformę połączoną z GOG GALAXY 2.0 (Na przykład na Xbox One czy Switcha), to możecie teraz odebrać grę za darmo na GOG.com. Trzeba się jednak śpieszyć, bo na zgarnięcie gry, mamy czas tylko do 23 czerwca, do godziny 13:00.

Źródło: Twitter