Czyżby to był Samsung Galaxy Tab 11.6? (update: niestety nie) - Tabletowo.pl

Czyżby to był Samsung Galaxy Tab 11.6? (update: niestety nie)

Tabletowo.pl Czyżby to był Samsung Galaxy Tab 11.6? (update: niestety nie) Nowości Plotki / Przecieki Samsung

W grudniu zaufane (rzekomo) źródła BoyGeniusReport donosiły jako pierwsze o istnieniu Samsunga Galaxy Tab 11.6, którego premiery spodziewaliśmy się najpierw na CES 2012 w Las Vegas, później na MWC 2012 w Barcelonie – na razie jednak oficjalnych wieści w jego sprawie się nie doczekaliśmy. Tak na dobrą sprawę nie wiadomo było czy fakt, iż istnieje i jego premiera się zbliża, jest prawdziwy. Wiele jednak wskazuje na to, że Samsung Galaxy Tab 11.6 faktycznie zamierza zadebiutować na rynku. Tak przynajmniej można wywnioskować z najnowszych informacji, które… pojawiły się na oficjalnej stronie Samsunga.

Odkąd w sieci pojawiły się pierwsze plotki dotyczące 11,6-calowego tabletu koreańskiego producenta, zawsze mówiło się, że będzie to urządzenie pracujące dzięki najnowszej jednostce centralnej producenta, czyli dwurdzeniowemu procesorowi Exynos 5250 o częstotliwości taktowania 2GHz. Wspominam o tym, bowiem fakt ten doskonale łączy się z tym, co redakcja AndroidAndMe znalazła na stronie Samsunga.

W witrynie producenta poświęconej najnowszemu procesorowi Exynos znalazła się broszura przedstawiająca zdjęcie chłopaka trzymającego w rękach tablet z tą jednostką w swoim wnętrzu. Jako że żadne urządzenie Samsunga dotychczas zapowiedziane nie posiada tego Exynosa na pokładzie, a w dodatku model ze zdjęcia nie przypomina żadnego z nich, wniosek nasuwa się jeden: to może być Samsung Galaxy Tab 11.6. Może, ale oczywiście nie musi – trzeba o tym pamiętać.

Do tego wszystkiego należy dodać, że Samsung Galaxy Tab 11.6 ma pracować w oparciu o Androida Ice Cream Sandwich (4.0) i ma być wyposażony w ekran o przekątnej 11,6″ o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Czekamy na więcej informacji na jego temat!

Tabletowo.pl Czyżby to był Samsung Galaxy Tab 11.6? (update: niestety nie) Nowości Plotki / Przecieki Samsung   Tabletowo.pl Czyżby to był Samsung Galaxy Tab 11.6? (update: niestety nie) Nowości Plotki / Przecieki Samsung

UPDATE:

Jakkolwiek to zabrzmi, jest to… przerobione zdjęcie iPada. Więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona