Czy to jest Motorola Xoom 2? Update: raczej nie, ale…

Reklama

Kobieta, którą widzicie na powyższym zdjęciu, najprawdopodobniej trzyma w dłoni Motorolę Xoom 2. Do takiego wniosku doszli dziennikarze, którzy porównali informacje dotyczące następcy pierwszego tabletu z Androidem 3.0 Honeycomb z jego wizerunkiem przedstawionym na filmie opublikowanym w sieci przez amerykańskiego operatora Verizon.

Wiemy na pewno, że nieznany tablet pracuje pod kontrolą systemu Android Honeycomb, ponieważ w pewnym momencie reklamy widać było charakterystyczny ekran odblokowywania i pulpit. Reszta urządzenia do złudzenia przypomina Xoom, lecz jest nieco wyższe, oczko kamery położone jest w innym miejscu, a logo Motoroli (duże „M”) zniknęło z tylnego panelu.

Film będący źródłem dzisiejszych spekulacji został zablokowany i oznaczony jako „prywatny”. Znaczy to, że nikt poza winowajcą, operatorem Verizon, nie może go zobaczyć. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. Jest na co, ponieważ, jeśli wierzyć plotkom, Motorola Xoom 2 wyposażona będzie w czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 o niebywałej mocy.

YouTube Preview Image

Czy Wam też wydaje się, że modelka przedstawiona na fotografii nie jest zbytnio zainteresowana urządzeniem, które trzyma w dłoni? :)

UPDATE:

Wcześniej wspomniany film już działa. Niestety, wiele wskazuje na to, że nie jest to Motorola Xoom 2, a tablet OEM, który wkrótce pojawi się w ofercie amerykańskiego operatora Verizon. Jednak… w sieci pojawił się głosy, że może to być urządzenie wyprodukowane przez HTC. Czyżby Puccini?

źródło