Czy tak będzie wyglądać Sony Xperia Z3?

Kto z nas czasem nie lubi przeczytać sobie plotek lub przecieków o produktach, na które czekamy? Oczywiście psują one całą frajdę z prezentacji nowych modeli, ponieważ już wszystko wiadomo wcześniej, ale i tak przyciągają naszą uwagę. Ja zawsze czytam je z dużą rezerwą, ale nie zmienia to faktu, że staram się być na bieżąco. Nie inaczej jest z Xperią Z3, która może być jednym z najlepszych smartfonów tego roku. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia i wszystko wskazuje na to, że wiele się nie zmieni. 

Sony Xperia Z3 to phablet, który wyczekiwany jest przez wielu fanów japońskiej firmy. Z2, która jest aktualnie flagowcem to świetne urządzenie, ale nie jest ono rewolucyjne pod żadnych względem w stosunku do poprzedniczki. Dlatego nadchodzący model może przynieść dużo więcej zmian, które pozwolą mu powalczyć z Samsungiem jeśli chodzi o sprzedaż. Na razie nie ma żadnych konkretów, ale możemy się go spodziewać nawet w sierpniu, choć wrzesień jest dużo bardziej prawdopodobny.

W tym wpisie widzicie prawdopodobne zdjęcia Xperii Z3, na których widać, że nie będzie ona się znacząco różnić od Z2. Jeśli chodzi o specyfikację to wszystko wskazuje na to, że zobaczymy Snapdragona 801 o taktowaniu 2,5 GHz, 3 GB pamięci RAM, 20,7-megapikselowy aparat i Androida 4.4 KitKat. Oczywiście do premiery może się jeszcze wiele zmienić, w tym specyfikacja. A Waszym zdaniem Sony potrzebuje dużej odmiany, żeby powalczyć z Samsungiem czy może Japończycy powinni wprowadzać drobne zmiany w swoich produktach?