Sony Xperia Z3 w sierpniu? - Tabletowo.pl

Sony Xperia Z3 w sierpniu?

Tabletowo.pl Sony Xperia Z3 w sierpniu? Plotki / Przecieki Sony

Na MWC 2014 Sony zaprezentowało technologicznie najlepszy smartfon, ma nawet więcej RAM-u, niż S5. W sieci mówi się, że Japończycy mogą pokazać w sierpniu bieżącego roku następcę najnowszego flagowca – Z2. Kurozumi Yoshiro jest dyrektorem kreatywnym w Sony Mobile. Według niego Z2 jest flagowcem firmy na pierwsze pół roku. 

Co z drugą połową? Otoż według Kurozumi Yoshiro Sonu musi aktualizować niektóre modele co sześć miesięcy, by zachować flagowce („maintain a flagship”). Dyrektor dodał, że roczny cykl wydawniczy uniemożliwi optymalne konkurowanie z innymi firmami i Sony musiałoby wtedy gonić konkurencję zamiast stawać z nią w szranki.

Wygląda na to, ze producent nie chce podzielić losu LG, które przez swoją stagnację w tworzeniu flagowców została na chwilę zepchnięta na drugi plan. Dopiero G2 pomogło odbudować wizerunek.

Sony planuje kontynuować design OmniBalance, według którego tworzone są Xperia Z, Z1 i Z2. Możemy więc spodziewać się Xperii Z3 już w sierpniu?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona