Czy tak będzie wyglądać klawiatura dołączana do Nexusa 9? - Tabletowo.pl

Czy tak będzie wyglądać klawiatura dołączana do Nexusa 9?

Dołącz do dyskusji 0

O Nexusie 9 mogliśmy już przeczytać nieraz. Jego istnienie potwierdzała NVIDIA, wyniki w AnTuTu i dziesiątki różnych źródeł z całego świata. Ostatnie informacje donoszą, że już 8 października poznamy tablet od HTC w pełnej okazałości. Teraz do sieci trafiły zdjęcia dołączanej klawiatury, która będzie pracować z nowym produktem Google. 

Jednak Nexus 9 nie będzie hybrydą, a klawiatura będzie łączyć się z tabletem za pomocą Bluetooth. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci przedstawiają dwa rodzaje klawiatury o nazwie UG0B. Prawdopodobnie będzie to dodatkowe akcesorium, ale nie jest znana jego cena. Nie jest znana również data premiery, ale powinniśmy ją zobaczyć razem z tabletem.

Jeśli chodzi o Nexusa 9 to nadal nie znamy jego pełnej specyfikacji, ale wszystko wskazuje na to, że będzie mieć 8,9-calowy ekran FullHD, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz procesor NVIDIA Tegra K1. Jak już wspomniałem, będzie to sprzęt stworzony przy współpracy HTC i Google.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona