Czy tak będzie wyglądać iPad Air 2? | Tabletowo.pl

Czy tak będzie wyglądać iPad Air 2?

Dołącz do dyskusji 0

W sieci z każdym dniem pojawia się coraz więcej informacji o iPadzie Air 2, którego powinniśmy zobaczyć w 3 kwartale tego roku. Ostatnio pisaliśmy nawet o jego prawdopodobnym wyglądzie, ale od tamtego czasu pojawiły się nowe zdjęcia oraz filmy z nim w roli głównej. Jak w takim razie będzie się prezentować iPad Air 2?

Nadchodzący iPad Air 2 będzie mieć 9,7-calowy ekran, 64-bitowy procesor Apple A8, 8-megapikselowy aparat oraz czytnik linii papilarnych, który został już użyty w iPhone 5S. Nie są znane jeszcze wszystkie podzespoły, ale dla wielu bardzo istotne jest to jak zmieni się wygląd nowego tabletu od Apple. Do sieci trafił film, który przedstawia model nadchodzącego iPada 6, czyli właśnie iPada Air 2:

Na filmie widać chociażby jakie będą ramki wokół ekranu co dla wielu ludzi jest bardzo istotne. Poza tym dowiadujemy się, że będzie on prawdopodobnie cieńszy od iPada Air, a jego grubość to tylko 6,5 mm. Zmieni się również głośnik na dole tabletu oraz przyciski, które będą bardziej schowane.

Oczywiście musicie pamiętać, że to tylko model i ostateczny wygląd może się od niego różnić. Zmiany na plus to zdecydowanie mniejsza grubość oraz przycisk HOME, który będzie miał czytnik linii papilarnych. Na razie nadal nie wiadomo jak będzie prezentować się reszta podzespołów, ale zapowiada się na rozsądną ewolucję.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona