Tak będzie wyglądać iPad Air 2?

ipad-air-2-leak-2

Apple iPad Air jest bez wątpienia jednym z najlepszych obecnie dostępnych tabletów na rynku. Świadczy o tym chociażby wyróżnienie go na targach MWC jako najlepszego tabletu roku 2013. Ma on jednak już kilka miesięcy, więc naturalnie coraz częściej będą pojawiać się przecieki i informacje o jego następcy. Teraz wiemy jak prawdopodobnie będzie prezentować się jego przedni panel.

Na zdjęciach możecie zobaczyć prawdopodobny przód nadchodzącego urządzenia Apple. Widać na nich, że ekran będzie zintegrowany z obudową co może pozwolić amerykańskiej firmie na stworzenie jeszcze cieńszego urządzenia oraz zainstalowanie w nim większej baterii. Wyświetlacz na zdjęciach ma 9,7 cala, więc nie jest to iPad Pro, o którym już pisaliśmy, ale raczej kolejna generacja iPada Air.

ipad-air-2-leak-1

Poza tym ma on również mieć 64-bitowy procesor Apple A8, 8-megapikselowy aparat oraz czytnik linii papilarnych. Na premierę tego urządzenia musimy jeszcze trochę poczekać, ale ma się ona odbyć już w 3 kwartale tego roku. A Waszym zdaniem co jeszcze znajdziemy w Air drugiej generacji?

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona