Ważne

Tak będzie wyglądać iPad Air 2?

ipad-air-2-leak-2

Apple iPad Air jest bez wątpienia jednym z najlepszych obecnie dostępnych tabletów na rynku. Świadczy o tym chociażby wyróżnienie go na targach MWC jako najlepszego tabletu roku 2013. Ma on jednak już kilka miesięcy, więc naturalnie coraz częściej będą pojawiać się przecieki i informacje o jego następcy. Teraz wiemy jak prawdopodobnie będzie prezentować się jego przedni panel.

Na zdjęciach możecie zobaczyć prawdopodobny przód nadchodzącego urządzenia Apple. Widać na nich, że ekran będzie zintegrowany z obudową co może pozwolić amerykańskiej firmie na stworzenie jeszcze cieńszego urządzenia oraz zainstalowanie w nim większej baterii. Wyświetlacz na zdjęciach ma 9,7 cala, więc nie jest to iPad Pro, o którym już pisaliśmy, ale raczej kolejna generacja iPada Air.

ipad-air-2-leak-1

Poza tym ma on również mieć 64-bitowy procesor Apple A8, 8-megapikselowy aparat oraz czytnik linii papilarnych. Na premierę tego urządzenia musimy jeszcze trochę poczekać, ale ma się ona odbyć już w 3 kwartale tego roku. A Waszym zdaniem co jeszcze znajdziemy w Air drugiej generacji?

Źródło

Komentarze

 • vtem

  Wooow. Jaka wielka zmiana. Całkowicie różni się od poprzednika!

 • Piotr Zet

  Ciekawe czy będzie cieńszy lżejszy od Z2 Tablet i do tego wodoodporny jeżeli tak lub będzie identyczna to może nosić nazwę Air 2 a jak nie to raczej nie bo jest lżejszy tablet

 • barwniak

  To czym jeszcze Apple mogło by zaskoczyć, to matowy ekran. W kwestii tysięcy modeli prostokątów niewiele da się już zrobić nowatorskiego. Czas na google glass, ale nie takie monstrum jak teraz.

  • Matowy ekran wymagałby bardzo, bardzo jasnego ekranu. Inaczej nic byś nie widział w słońcu.

   • Widziałby więcej, niż na aktualnych, błyszczących ekranach i każdy potrzebuje znacznie więcej podświetlenia, by w takich warunkach zobaczyć cokolwiek. Z tym że ekran matowy z powłoką anti-glare.

    Po lewej anti-glare.

 • armi

  iPad air 2 będzie wyglądał praktycznie tak samo jak air1 – co najwyżej jakieś kosmetyczne zmiany = np związane z czytnikiem linii papilarnych

 • Tyran1918

  Apple umarł jeśli chodzi o wprowadzanie nowości. Kolejny nudny model, który i tak fani kupią. Apple będzie coraz mocniej tracił rynek jeśli nie pokaże czegoś naprawdę nowego, a nie tylko trochę lepszego.

  • Ja(ten prawdziwy)

   Apple myśli, że jest nadal innowacyjne pokazując niestandardowe rozwiązania, będące gorsze od podobnych oferowanych przez innych producentów. Nie jest.

 • bre

  New iPad Air ? :D

 • gość

  na bank bedzie posiadal tez poje…ną cenę dla idiotów.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona