Czterordzeniowy tablet Lenovo z AICS jeszcze w tym roku | Tabletowo.pl

Czterordzeniowy tablet Lenovo z AICS jeszcze w tym roku

Dołącz do dyskusji 0
tablet lenovo tegra 3 aics

Kolejne informacje napływające do nas z zagranicznych serwisów jedynie utwierdzają w przekonaniu, że rynek tabletów w 2012 roku będzie zdominowany przez tabletowe nowości z czterordzeniową Tegrą 3. Ledwie informowaliśmy o tym, że Acer przygotowuje się do premiery modelu Iconia Tab A510/A511, a już doszły do nas słuchy o kolejnym podobnym urządzeniu – tym razem od Lenovo.

Firma Lenovo dotychczas nie zdobyła serc zbyt wielkiej liczby klientów zainteresowanych tabletami internetowymi. Wiele jednak wskazuje na to, że w końcu chce zmienić ten stan rzeczy. Ekipa Engadget otrzymała kilka zdjęć niezaprezentowanego jak dotąd urządzenia Lenovo wraz z kilkoma ciekawymi i istotnymi szczegółami na jego temat.

Tablet Lenovo ma zostać wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości (najprawdopodobniej) 1280 x 800 pikseli, czterordzeniową Tegrę 3 oraz Androida Ice Cream Sandwich. Żeby tego było mało, sprzęt ma posiadać 2GB DDR3 RAM, aparat z LED, pełnowymiarowy port USB oraz, co ciekawe, czytnik linii papilarnych.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, premiera tabletu Lenovo ma mieć miejsce jeszcze przed końcem bieżącego roku. To z kolei daje nam nadzieję, że Asus Eee Pad Transformer Prime w momencie polskiej premiery na początku 2012 roku będzie pracował już w oparciu o najnowszego Androida – ICS, a nie Honeycomb.

Więcej zdjęć zapowiadanego urządzenia znajdziecie na Engadget.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona