Czterordzeniowy tablet Creative HanZpad w FCC | Tabletowo.pl

Czterordzeniowy tablet Creative HanZpad w FCC

Dołącz do dyskusji 0

Creative nie jest producentem, który kojarzy się z tabletami internetowymi. Co prawda firma ma w swoim portfolio kilka modeli, lecz słynie głównie z wysokiej klasy głośników i słuchawek. Mimo to, model, który niedawno zapukał do drzwi amerykańskiej komisji FCC, jest warty uwagi ze względu na swą specyfikację.

Creative HanZpad, bo taką nosi nazwę tablet, wyposażono w czterordzeniowy procesor ARM o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Nie jest to układ Texas Instrument lub Nvidii, a stworzona z myślą o systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich platforma ZiiLABs. W maju ubiegłego roku napisałem o niej parę słów. Wydaje się być niezła, ale czy jest w stanie konkurować z Tegrą 3?

Specyfikacja HanZpada obejmuje także 10,1-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB pamięci RAM, czytnik kart microSD, system Android z nakładką graficzną producenta (o nie…) oraz obudowę mierzącą zaledwie 7,95 mm grubości. Jest to niebezpiecznie blisko rekordu ustanowionego przez tablet Toshiba AT200 (7,7 mm).

Creative HanZpad w podróż po sklepach całego świata wybierze się dopiero po debiucie w Chinach.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona