Czterordzeniowy Acer Iconia Tab A110 w sprzedaży - Tabletowo.pl

Czterordzeniowy Acer Iconia Tab A110 w sprzedaży

Tabletowo.pl Czterordzeniowy Acer Iconia Tab A110 w sprzedaży Acer Nowości

Odkąd rynkowi giganci (Google, Amazon) wzięli się za wprowadzanie do sprzedaży swoich tabletów w kwotach zamykających się w 200 dolarach, pozostali producenci nie mają łatwego życia. I wcale nie mam tu na myśli wyłącznie mniej znane firmy, ale również bardziej, które próbują swoich sił w budżetowym segmencie. Jedną z nich jest Acer, który wprowadził na amerykańskie półki sklepowe tablet Iconia Tab A110 za 230 dolarów.

Przyzwyczailiśmy się już do faktu, że jeśli urządzenie oferowane w ciekawej cenie, na pewno można się przyczepić do jego parametrów technicznych. Nie inaczej jest tym razem. Acer Iconia Tab A110 posiada bowiem ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (np. Nexus 7: 1280 x 800) oraz akumulator o pojemności 3420 mAh. Z drugiej jednak strony oferuje slot kard microSD.

Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, a jego jednostką centralną jest czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o obniżonej częstotliwości taktowania – 1,2GHz. Posiada 1GB RAM, kamerkę, 8GB pamięci wewnętrznej, Blueooth, wyjście HDMI. Nie ma NFC.

Jak wspomniałam, cena Acer Iconia Tab A110 to 230 dolarów. Niebawem tablet powinien zadebiutować w sprzedaży również w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona