Czarny Piątek w Play na bardzo prostych zasadach - rabat 100 złotych na wszystkie urządzenia | Tabletowo.pl

Czarny Piątek w Play na bardzo prostych zasadach – rabat 100 złotych na wszystkie urządzenia

Dołącz do dyskusji 0

Operatorzy – podobnie jak sklepy – także przygotowali specjalne oferty na tegoroczny Czarny Piątek. Play zdecydował się jednak nie kombinować i postawić na bardzo proste zasady.

Niektóre czarnopiątkowe promocje są dość skomplikowane i trzeba chwilę pogłówkować, aby je zrozumieć i oszacować, czy rzeczywiście są opłacalne. Do tego w większości przypadków wygląda to tak, że skorzysta tylko niewielka grupka, a reszta obejdzie się smakiem. Klientów Play z pewnością więc ucieszy fakt, że operator nie przekombinował i postawił na bardzo proste zasady.

Od dziś, 24 listopada, do poniedziałku, 27 listopada, każdy klient Fioletowego dostanie rabat w wysokości 100 złotych na zakup urządzenia. Jeżeli więc w danej taryfie kosztowało ono 149 złotych, to teraz trzeba będzie za nie zapłacić jedynie 49 złotych. Jeśli natomiast cena jakiegoś sprzętu akurat nie przekroczy 100 złotych, to wówczas klient wyda na niego symboliczną złotówkę. Oczywiście mowa tu cały czas o tych, dobieranych do umowy.

Warto jednak pamiętać, że oferta obowiązuje jedynie w kanałach zdalnych, tzn. w sklepie internetowym oraz na infolinii – w salonie takiego rabatu nikt nie dostanie. Równie ważny jest fakt, że zniżka 100 złotych dotyczy wszystkich urządzeń, sprzedawanych w Play – nie ma więc znaczenia, czy jest to smartfon, tablet, modem, czy jeszcze coś innego.

Źródło: Blog Play

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona