„Czarnego Piątku” ciąg dalszy – Nexus 6, G Flex 2 i Honor 7 w świetnych cenach | Tabletowo.pl

„Czarnego Piątku” ciąg dalszy – Nexus 6, G Flex 2 i Honor 7 w świetnych cenach

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że „Czarny Piątek” pokochają również polscy klienci. Pisaliśmy już o kilku sklepach, które przygotowały ciekawe obniżki z tej okazji, a teraz do tego grona dołączył również X-KOM.

W jego ofercie znajduje się różnego rodzaju elektronika, jednak moją uwagę przykuły przede wszystkim trzy propozycje, których ceny spadły o kilkaset złotych. Chodzi dokładnie o:
(w nawiasach różnica względem cen podawanych w porównywarkach cenowych)

  • Motorola Nexus 6 32 GB czarny – 1699 zł (taniej o prawie 300 zł),
  • LG G Flex 2 titan – 1199 zł (taniej o około 300 zł),
  • Honor 7 dual SIM srebrny – 1499 zł (taniej o około 200 zł).

Jeśli zastanawialiście się nad kupnem jednego z wymienionych smartfonów to jest to świetna okazja, aby wejść w jego posiadanie. Pamiętajcie, że aby obniżyć cenę wybranego urządzenia, należy wpisać kod rabatowy czarny-piatek.

Jeśli jednak nie jesteście jeszcze do końca zdecydowani, jakie urządzenie chcecie kupić, zajrzyjcie do wpisów o AllviewKruger&Matz oraz producentach z Chin – może tam znajdziecie coś dla siebie i uda Wam się zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Źródło: X-KOM

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona