Ważne

Liczne promocje z okazji „Czarnego Piątku”, wśród nich Xiaomi Redmi Note 2 za 80 dolarów

Black Friday – to hasło będzie się przewijało dziś w sieci nader często. W związku z licznymi promocjami będziecie kuszeni z wielu stron, by kupić prezent dla siebie lub najbliższych na zbliżające się święta lub… po prostu – bez okazji. Sklep Gearbest, który często dostarcza nam chińskie smartfony do testów, również postanowił zaoferować obniżki cen.

W jego przypadku trwają jednocześnie trzy akcje promocyjne. Pierwszą są standardowe obniżki cen, w których można zgarnąć sprzęt nieco taniej niż zwykle (jeśli jesteście zainteresowani, sprawdźcie koniecznie czy wcześniejsza cena na ten moment nie została zawyżona – to, niestety, częsta praktyka…). Wśród przecenionych urządzeń znajdziemy między innymi ZTE Axon Elite, OnePlus Two, Lenovo K3 Note, ZTE Nubia Z7 czy Xiaomi Mi4C.

Drugą możliwością obniżenia sobie ceny dostępnych produktów, jest przejście pod ten adres i podzielenie się informacją o promocji za pomocą Facebooka. Po tym kroku pokaże się kupon promocyjny, obniżający cenę urządzenia. Tu najciekawiej wygląda Xiaomi Redmi Note 2 (32GB), którego można wyhaczyć za 80 dolarów. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku może skorzystać tylko pierwszych 20 osób, które wprowadzą kod zniżkowy.

Dodatkowo, po zrobieniu zakupów do 30 listopada, możecie tutaj powalczyć o dodatkowy kupon ze zniżką na kolejne zakupy (ważny do 30 listopada).

Aktualny kurs dolara raczej nie zachęca do kupowania w Chinach, ale warto rzucić okiem na przygotowane promocje – a może uda się wyrwać coś ciekawego w, mimo wszystko, niższej cenie.

źródło: Gearbest

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona