Cyfrowy Polsat i Plus kuszą promocjami. Przejrzeliśmy najciekawsze z nich

Artykuł sponsorowany

Końcówka listopada i początek grudnia to taki czas, w którym w głowie mamy nie tylko zbliżające się święta, ale też wyławianie najlepszych promocji z racji Black Friday, Cyber Monday czy nadchodzącej Gwiazdki. Cyfrowy Polsat i Plus przygotowali sporo ofert, które warto mieć na uwadze w tych dniach.

Wszyscy lubimy dostawać coś za darmo

Jeśli akurat chcecie podpisać umowę abonamentową w Plusie, idealnie się składa. W najnowszej ofercie świątecznej w Plus Abonament zgarniecie takie bonusy, jak TIDAL, HBO w IPLA i IPLA Polsat Sport Premium, gdzie możecie obejrzeć Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a także śledzić kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 – i to na trzy miesiące, całkowicie za darmo. Bez haczyków, bez wybierania jednej z usług – wszystkie trzy, na kwartał, bez opłat. Takie prezenty to ja rozumiem :)

Jednocześnie musicie wiedzieć, że po okresie trzech miesięcy, możecie zrezygnować z korzystania z powyższych usług lub też nie. Druga opcja wiąże się oczywiście z ponoszeniem miesięcznych opłat za korzystanie z nich, odpowiednio: 19,99 zł / mies. za TIDALA, 20 zł / mies. za HBO w IPLA oraz 40 zł / mies. za pakiet IPLA Polsat Sport Premium. Oczywiście nie musicie korzystać z wszystkich trzech usług – jeśli chcecie, możecie wybrać jedną lub dwie z nich, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Najciekawiej prezentuje się jednak oferta za 70 złotych miesięcznie, w ramach której wybrany przez nas serwis premium dostępny jest przez cały okres trwania umowy w ramach abonamentu bez dodatkowych opłat, a pozostałe dwa przez 3 miesiące za darmo (z opcją płatnego przedłużenia). W tej ofercie mamy pakiet internetu 24 GB (później lejek do 2 Mb/s), nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i darmowe 120 minut wychodzących połączeń międzynarodowych w UE.

Promocja obowiązuje zarówno dla nowych klientów Plus Abonament, jak i obecnych abonentów przedłużających umowę. Można z niej skorzystać do 26 grudnia 2019.

Ciekawe smartfony dostępne tylko w Plusie

W ofertach abonamentowych Plus można znaleźć też interesujące smartfony dostępne tylko w tej sieci, o których niebawem rozpiszemy się na Tabletowo nieco więcej. Są to: intrygujący LG G8X ThinQ Dual Screen (aż z dwoma ekranami i funkcją wypięcia do normalnego smartfona w dowolnym momencie – to jedyny taki sprzęt na rynku), Motorola Moto G8 Plus (wyposażony w niezły, jak na swoją klasę aparat, moto gesty i dużą baterię) oraz budżetowy LG K50S z trzema aparatami, skierowany do mniej wymagających klientów, którzy mogą go kupić zarówno bez kosztów abonamentu, jak i z abonamentem już od 1 zł na start oraz ratą 40 zł przez 24 miesiące.

O abonamencie za 70 złotych miesięcznie mogliście przeczytać już wyżej. Dla większego horyzontu informacyjnego dodam jeszcze, że najniższy abonament dla nowych klientów wiąże się z kosztem 30 zł / mies. i zawiera 2 GB pakietu internetowego oraz oczywiście nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y. Najdroższy z kolei kosztuje 75 zł / mies, a w jego ramach otrzymujemy pakiet 72 GB (i później lejek do 1 Mb/s), 120 minut połączeń międzynarodowych w UE i no limit w kraju.

Warto też pamiętać, że jeśli skorzystacie z programu smartDOM i dobierzecie Plus Światłowód, mobilny LTE lub telewizję satelitarną czy kablową, możecie liczyć na 10 złotych miesięcznie zniżki na abonament komórkowy.

Telewizja kablowa IPTV Cyfrowego Polsatu i Światłowód Plusa w ramach smartDOM za 70 zł / mies.

I właśnie, jeśli potrzebujecie internetu światłowodowego i telewizji kablowej IPTV, to Plus i Cyfrowy Polsat przychodzą z pomocą w ramach smartDOM. Światłowód o przepustowości łącza do 150 Mb/s z dodatkową kartą SIM z pakietem 5 GB danych i miesiącem abonamentu za darmo wraz z telewizją z ponad 70 kanałami, dekoderem EVOBOX IP z nowymi funkcjami CatchUP, reStart i TimeShift, ON THE GO,  oraz trzema miesiącami abonamentu bez opłat może być Wasza za 70 złotych / mies. z rabatem smartDOM.

Co trzeba wiedzieć to fakt, że ON THE GO pozwala oglądać telewizję mobilnie, z kolei CatchUP – oglądać wybrane programy do siedmiu dni wstecz od ich emisji w telewizji, rReStart – oglądać od początku do 3 godzin, a TimeShift – zatrzymywać i przewijać programy do 3 godzin.

Telewizja internetowa z dekoderem… prepaid

Nie tak dawno do oferty telewizji satelitarnej i kablowej (IPTV) Cyfrowego Polsatu dołączyła również telewizja internetowa z dekoderem (OTT). Co istotne, aby z niej skorzystać, wystarczy posiadać jakikolwiek internet, niezależnie od tego, czy to światłowód po kablu (choćby oferowany przez Plusa), czy internet mobilny przez Wi-Fi, jedyny warunek to internet o min. prędkości 8 Mb/s, ale w dzisiejszych czasach taki wymóg to żaden problem. Oferta jest maksymalnie elastyczna, bo wcale nie wymaga od nas podpisywania długoterminowej umowy na pakiety. Dedykowany usłudze dekoder EVOBOX STREAM  można albo kupić na własność (za 299 złotych), albo opłacać w ramach umowy (za 10 zł / mies. plus 1 zł na start).

Największą zaletą usługi OTT Cyfrowego Polsatu jest jej elastyczność. To my decydujemy, jakie pakiety chcemy kupić i jak długo z nich korzystać. Do wyboru każdy klient ma dziewięć pakietów, z czego trzy są podstawowe, a pozostałych sześć – dodatkowe (aby aktywować któryś z dodatkowych, trzeba najpierw wykupić jeden z podstawowych). Wybrane pakiety włączamy – na 30 dni – z poziomu dekodera i stamtąd też płacimy za pomocą DotPay.

Pakiety podstawowe to: Wygodny, który zawiera 25 kanałów i kosztuje 20 zł/mies., Komfortowy – 42 kanały i 30 zł/mies., a Bogaty – 92 kanały i 60 zł/mies.

Fanom sportu przypadną do gustu:

  • Eleven Sports z czterema kanałami, na których można śledzić takie widowiska sportowe, jak: Formula 1TM, LaLiga Santander, Bundesliga, Serie A TIM. Koszt to 15 zł/mies.,
  • Polsat Sport Premium z dwoma kanałami sportowymi i czterema serwisami PPV prezentującymi Ligę Mistrzów UEFA i Ligę Europy UEFA. Koszt to 30 zł/mies.,
  • Sport z aż dziesięcioma kanałami, w tym z kanałami Polsat Sport Premium , Eleven Sports i Eurosport 1 i 2 HD. Koszt to 45 zł/mies.

Dodam tylko, że wraz z dekoderem klienci OTT otrzymują za darmo na trzy miesiące całą ofertę programową, w której zawiera się ponad 100 kanałów. Co więcej, podłączenie anteny DVB-T skutkuje dodaniem kolejnych kanałów telewizji naziemnej.

IPLA Premium taniej o 25%

Jeśli lubicie błyszczeć wśród znajomych byciem na bieżąco z serialami emitowanymi na antenach Polsatu lub TV4, IPLA PREMIUM powinna się znaleźć w kręgu Waszych zainteresowań. Wszystko dlatego, że pozwala oglądać przedpremierowe odcinki seriali TV Polsat i TV4 wcześniej niż są emitowane w telewizji, a do tego daje dostęp do składającej się z tysięcy materiałów biblioteki polskich i zagranicznych filmów i seriali, w tym hitów światowego kina, klasyki i tytułów, do których lubimy wracać, a także bajek dla dzieci i tytułów z kolekcji kina familijnego. Ulubione tytuły można śledzić, jadąc tramwajem, metrem czy autobusem, bo pakiet pozwala na pobieranie wybranych treści do pamięci naszego smartfona i oglądanie ich offline. A to wszystko bez reklam.

Standardowo IPLA PREMIUM to koszt 20 złotych (za dostęp na 30 dni). Ale skoro można zaoszczędzić 5 złotych i mieć ją teraz za 15 zł, to dlaczego nie? Dla użytkowników pakietu promocja jak najbardziej warta skorzystania.

Wpis powstał przy współpracy z Cyfrowym Polsatem i siecią Plus