Hotfix 1.06 na święta! Cyberpunk 2077 nareszcie bez irytującego błędu na PC

CD Projekt RED nie osiada na laurach! Do Cyberpunk 2077 trafia kolejna aktualizacja, oznaczona jako Hotfix 1.06 – lista zmian nie jest może tak długa, jak ostatnio, ale nareszcie załatano pewien irytujący błąd tyczący się stanów zapisu gry na komputerach.

Cyberpunk 2077 – Hotfix 1.06

Jak wspominałem powyżej, lista zmian w Hotfix 1.06 z pewnością nie jest tak długa, jak w przypadku ostatniej aktualizacji. Gracze jednak i tak powinni być zadowoleni, bo najnowszy update naprawia jeden z najbardziej uciążliwych błędów, na jakie napotkali gracze komputerowi – nie zapomniano też jednak o konsolowcach!

Najważniejszą zmianą jest usunięcie błędu związanego z limitem rozmiaru naszych plików zapisu na PC. Od tej pory nasze pliki z postępem w Cyberpunku mogą być większe niż 8 MB – był to jeden z najczęściej zgłaszanych błędów na komputerach, miło więc, że CD Projekt RED zdołało naprawić ten błąd jeszcze przed świętami.

Cyberpunk 2077 Recenzja Xbox Series S
Twórcy pracują w pocie czoła, by na takie widoki nie natrafiali gracze ;)

Pozbyto się też błędu związanego z misją Second Conflict i postacią Dum Duma – żeby było zabawniej, sam natrafiłem na ten błąd podczas swojej rozgrywki ;)

Również gracze konsolowi powinni być zadowoleni. Posiadacze starszej generacji konsol (PlayStation 4 / Xbox One X / Xbox One S) powinni odczuć poprawę wydajności Cyberpunk 2077, a także „crashe” gry powinny być już znacznie rzadsze. Jak zaznaczają to sami twórcy, efekt ten uzyskano dzięki wprowadzeniu paru poprawek w zarządzaniu pamięcią na konsolach.

Aktualizacja 1.06 do Cyberpunk 2077 powinna być już dostępna do pobrania na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Planujecie grać w Cyberpunka podczas świąt?