Burza piaskowa w Night City. Patch 1.2 do Cyberpunk 2077 to kolejna porcja nowych błędów

Wydany kilka dni temu patch 1.2 naprawił bardzo dużo błędów w najnowszej produkcji CD Projekt RED. Gracze musieli pobrać nawet 45 GB danych by skorzystać z najnowszych poprawek. Zapewne większość z nich myślała, że duża część bugów została załatana i nic im już nie przeszkodzi w rozgrywce. Niestety, nic bardziej mylnego – Cyberpunk 2077 nadal sprawia problemy.

Gracze zgłaszają nowe problemy po zainstalowaniu aktualizacji do Cyberpunk 2077

Subreddit r/cyberpunkgame wciąż jest przepełniony nagraniami dziwnych błędów, które gracze napotkali na swojej drodze. Mimo nadziei, że po aktualizacji będzie ich mniej, oczom graczy ukazały się nowe, dość irytujące bugi.

Co więcej, jeden z nich dotyka wszystkich zapisów gry, które gracze stworzyli przed wydaniem patcha, ogarniając całe Night City… burzą piaskową.

Nie jest to jedyny z irytujących bugów, które po aktualizacji do wersji 1.2 można napotkać w Cyberpunk 2077. Niektórzy gracze mogą się natknąć chociażby na samochody, które kompletnie zwariowały po zmianach w systemie prowadzenia pojazdów.

Uważajcie, bo jeśli jeden z takich samochodów was potrąci, możecie nawet wypaść poza mapę. Poniżej przykład.

Przez nietypowe zachowanie niektórych przeciwników można całkowicie się zniechęcić do gry w Cyberpunka. Nic dziwnego, wygląda to na bardzo irytujący problem. Na dodatek, tekstury postaci wciąż mają problem z ładowaniem.

Inni gracze za to polubili się z wrogami na tyle mocno, że przestali otrzymywać od nich jakiekolwiek obrażenia.

Kolejny błąd mogą znienawidzić osoby chorujące na epilepsję. Jak się okazuje, po patchu 1.2 można napotkać przechodniów, których ubrania bardzo szybko się zmieniają i migają. Może to na pierwszy rzut oka wyglądać dość zabawnie, lecz po dłuższej chwili zwyczajnie bolą od tego oczy.

Część z tych błędów może mocno utrudniać grę w Cyberpunk 2077, a nawet całkowicie ją uniemożliwiać. Wielu z was pewnie już nawet nie dziwi, że tego typu problemy pojawiają się w tym tytule. Ja zaś uważam, że takie buble nie powinny pojawiać się po aktualizacjach mających na celu naprawienie sporej ilości błędów.

Miejmy nadzieję, że te problemy zostaną jak najszybciej wyeliminowane przez CD Projekt RED, a Cyberpunk 2077 w końcu stanie się tytułem wolnym od poważnych bugów.