Szykujcie się na Cyber Monday, bo też będą niezłe promocje!

Szykujcie się na Cyber Monday, bo też będą niezłe promocje!

Ostatnia aktualizacja:
Akcja partnerska

To już tradycja, że po Czarnym Piątku (Black Friday) następuje Cyber Monday, (zwany też Cybernetycznym Poniedziałkiem). To kolejna okazja dla sklepów internetowych do przygotowania wyjątkowych promocji z prawdziwymi perełkami, które rozejdą się prawdopodobnie w mgnieniu oka. Sklepy z grupy x-kom również zaplanowały wiele ofert na ten dzień – warto sprawdzić, co takiego będziecie mogli kupić taniej.

Promocje na Cybernetyczny Poniedziałek w x-kom

Cyber Monday jest świętem celebrowanym przede wszystkim przez sklepy internetowe. W 2019 roku odbędzie się 2 grudnia, czyli w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku – jutro. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy z jakiegoś powodu przegapili Black Friday, a na przykład pragną kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem lub nie znaleźli wtedy interesującej dla siebie oferty. Teraz mają kolejną okazję, aby coś upolować.

Promocje z okazji Cyber Monday będą dostępne zarówno w sklepie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej x-kom, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • od godziny 7:00 w aplikacji mobilnej,
  • od godziny 8:00 na stronie x-kom.

x-kom już po raz drugi świętuje i organizuje promocje z okazji Cyber Monday. Jakie produkty przygotowano w tym roku? To na razie pozostaje tajemnicą, jednak sklep zdradził niewielką część oferty produktów objętych rabatami:

Cybernetyczny Poniedziałek w al.to i combat

Dwa pozostałe sklepy grupy x-kom, czyli al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko) oraz combat.pl (miliataria, survival, outdoor), również przygotowały promocje z okazji Cybernetycznego Poniedziałku. Poniżej wymieniono przykładowe oferty, ale będzie ich znacznie więcej:

Sklepy z grupy x-kom serdecznie zapraszają wszystkich do skorzystania ze specjalnych ofert, dostępnych wyłącznie w trakcie Cyber Monday!

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Artykuł powstał przy współpracy z grupą x-kom