Szykujcie się na Cyber Monday, bo też będą niezłe promocje!

Akcja partnerska

To już tradycja, że po Czarnym Piątku (Black Friday) następuje Cyber Monday, (zwany też Cybernetycznym Poniedziałkiem). To kolejna okazja dla sklepów internetowych do przygotowania wyjątkowych promocji z prawdziwymi perełkami, które rozejdą się prawdopodobnie w mgnieniu oka. Sklepy z grupy x-kom również zaplanowały wiele ofert na ten dzień – warto sprawdzić, co takiego będziecie mogli kupić taniej.

Reklama

Promocje na Cybernetyczny Poniedziałek w x-kom

Cyber Monday jest świętem celebrowanym przede wszystkim przez sklepy internetowe. W 2019 roku odbędzie się 2 grudnia, czyli w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku – jutro. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy z jakiegoś powodu przegapili Black Friday, a na przykład pragną kupić prezenty świąteczne z wyprzedzeniem lub nie znaleźli wtedy interesującej dla siebie oferty. Teraz mają kolejną okazję, aby coś upolować.

Reklama

Promocje z okazji Cyber Monday będą dostępne zarówno w sklepie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej x-kom, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • od godziny 7:00 w aplikacji mobilnej,
  • od godziny 8:00 na stronie x-kom.

x-kom już po raz drugi świętuje i organizuje promocje z okazji Cyber Monday. Jakie produkty przygotowano w tym roku? To na razie pozostaje tajemnicą, jednak sklep zdradził niewielką część oferty produktów objętych rabatami:

Cybernetyczny Poniedziałek w al.to i combat

Dwa pozostałe sklepy grupy x-kom, czyli al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko) oraz combat.pl (miliataria, survival, outdoor), również przygotowały promocje z okazji Cybernetycznego Poniedziałku. Poniżej wymieniono przykładowe oferty, ale będzie ich znacznie więcej:

Sklepy z grupy x-kom serdecznie zapraszają wszystkich do skorzystania ze specjalnych ofert, dostępnych wyłącznie w trakcie Cyber Monday!

Artykuł powstał przy współpracy z grupą x-kom