fot. Allview

Black Friday 2019 – promocje, okazje i zniżki na elektronikę w Czarny Piątek

Promocja? Obniżka cen? Okazja? W Black Friday, który w tym roku przypada na 29 listopada, mnóstwo sklepów będzie prezentować własne pomysły na tańsze zakupy (oraz – co oczywiste – zwiększenie ruchu w biznesie). W tym wpisie znajdziecie niektóre z nich.

Reklama

Jako że do Czarnego Piątku jeszcze dwa dni, już teraz wiele sklepów z elektroniką ruszyło z promocjami, by rozłożyć ruch na stronach internetowych tak, by nie doszło do żadnej awarii (choć co do tego nigdy nie ma żadnej gwarancji). Warto wiedzieć, gdzie i jakie promocje będą lub już obowiązują. Być może z tego gąszczu okazji uda Wam się wyłowić coś godnego uwagi.

Pamiętajcie o tym, że wiele sklepów ma brzydki zwyczaj podnosić ceny oferowanych produktów niedługo przed Czarnym Piątkiem, by w jego trakcie przestawić promocje jako bardziej korzystne. Dlatego nie wahajcie się poświęcić kilku sekund przed zakupem (choćby na skapiec.pl), by sprawdzić historię cen. Bywa, że „kapitalna promocja” jest zwykłym powrotem do starej ceny sprzed kilku tygodni.

Ceny PlayStation 4 Slim 500GB w ostatnich tygodniach. Przed Czarnym Piątkiem wzrosły średnio o ponad 150 zł

Lista okazji w Black Friday (aktualizowana)

Poniżej będziemy sukcesywnie uzupełniać wpis, by podrzucać Wam kolejne pomysły na wydanie Waszych ciężko zarobionych pieniędzy ;) Sami nie mamy z tego tytułu żadnych korzyści, chodzi bardziej o to, żeby podzielić się najbardziej korzystnymi promocjami. Dlatego zachęcamy, żebyście w komentarzach podawali własne propozycje, które mogą przydać się innym Czytelnikom. Co prawda Disqus z automatu przenosi do sekcji komentarzy oczekujących te, które będą zawierać linki, ale postaramy się je szybko odblokowywać, by każdy miał możliwość szybkiego przejścia na stronę z interesującą go obniżką.

Udanych łowów!