Crysis Remastered Nintendo Switch

Crysis Remastered jeszcze w tym miesiącu pojawi się na Nintendo Switch. Wygląda zaskakująco dobrze!

Crysis – gra legenda, która pomimo już prawie 13 lat na karku nadal potrafi rozgrzać do czerwoności niejeden nowy komputer, doczekała się swojego remastera. Co najlepsze, Crysis Remastered nie zmierza tylko na PC i konsole stacjonarne, ale i na Nintendo Switch!

Znamy datę premiery Crysis Remastered na Nintendo Switch

Przyznam się, że niemałym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że twórcy Crysis Remastered zdecydowali się na wersję swojej gry na Nintendo Switch. O konsoli Japończyków mogę powiedzieć wiele dobrego, ale zważając na niechlubną renomę „oryginalnego” Crysisa co do wymagań sprzętowych, nieco obawiałem się o to, jak odświeżona wersja będzie działać na bądź co bądź nie tak wydajnym „Pstryczku”.

Twórcy jednak nie tylko stworzyli Crysis Remastered na Nintendo Switcha, ale i… zdecydowali się tę wersję udostępnić jako pierwszą!

Crysis Remastered na Nintendo Switch zadebiutuje już 23 lipca 2020 roku, a już teraz można składać preordery w eShopie. Cena gry została ustalona na 120 złotych.

Data premiery wersji gry na pozostałe platformy nie jest jeszcze znana, ale spodziewałbym się jej już niebawem.

Crysis Remastered na Nintendo Switch wygląda obłędnie!

Wraz z ogłoszeniem daty premiery wersji remastera Crysisa na Nintendo Switch, twórcy podzielili się również kilkoma materiałami i, cóż… port na Switcha zapowiada się fenomenalnie! Spójrzcie zresztą sami na poniższe zrzuty ekranu.

Crytek udostępnił również kilka krótkich filmików, prezentujących zmiany (oczywiście na plus) w grafice na tle oryginału. I chyba każdy przyzna, że wygląda to świetnie! Ja w szczególności jestem pod wrażeniem dynamicznego oświetlenia.

W skrócie – jaram się! Pewnie tak jak mój Switch pod koniec tego miesiąca…