Cortana vs Siri - 3 świetne reklamy pokazują zalety produktu Microsoftu! | Tabletowo.pl

Cortana vs Siri – 3 świetne reklamy pokazują zalety produktu Microsoftu!

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft ostatnio bardzo się ożywił, jeśli chodzi o reklamowanie swoich produktów. Świadczą o tym chociażby takie ruchy jak to, że Real Madryt oraz Lufthansa i Austrian Airlines postawili na Surface Pro 3. Wiele z nich jest wymierzonych w Apple, ponieważ na rynku amerykańskim to właśnie firma z Cupertino jest poważnym rywalem Microsoftu. Teraz do sieci trafiły trzy nowe spoty porównujące Cortanę z Siri i, moim zdaniem, są świetne!

Zanim jednak pokażę Wam te reklamy, chciałbym napisać kilka słów o tym, dlaczego tak często je opisuję. Marketing jest niezwykle ważny i od dłuższego czasu nie liczą się już tylko cyferki ze specyfikacji. Wiele topowych produktów ma bliźniacze parametry i to właśnie szczegóły oraz ciekawe spoty sprawiają, że decydujemy się na jednego z producentów. Często też można w nich zobaczyć na co stawia firma i czy podoba nam się ten trend. Oczywiście nie będę opisywać wszystkich reklam, ale te ciekawsze. Tym bardziej, że są one również interesującym przerywnikiem w czytaniu technologicznych aktualności.

Przejdźmy jednak do reklam, które skupiają się na Cortanie i Siri. Pierwszą z nich widzicie powyżej. Microsoft pokazuje w niej w czym może pomóc nam Cortana. Poza tym Siri twierdzi, że iPhone 6 Plus jest po prostu większy niż jego poprzednicy i to jedyna różnica.

Druga z reklam to starcie z HTC One M8 for Windows i specjalny pokrowiec dla tego telefonu, który świetne współpracuje z Cortaną.

http://youtu.be/IjifAejDVCM

Ostatnia z reklam to już nie cios ze strony Microsoftu, ale od BLU. Tym razem oprócz pokazania, że nowy iPhone jest większy, Siri mówi także, że może się wyginać.

Cortana to rzeczywiście udany produkt Microsoftu i możemy tylko mieć nadzieję, że zobaczymy go w Polsce. A co Wy sądzicie o tych spotach?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona