Corning Gorilla Glass 2 zadebiutuje na CES 2012 - Tabletowo.pl

Corning Gorilla Glass 2 zadebiutuje na CES 2012

Tabletowo.pl Corning Gorilla Glass 2 zadebiutuje na CES 2012 Ciekawostki Nowości

Tegoroczne targi CES zapowiadają się niezwykle interesująco. Wiele wskazuje na to, że poznamy na nich nie tylko tablety z czterordzeniowymi układami Tegra 3 i (mam nadzieję) Androidem Ice Cream Sandwich, ale także technologie, które będą obecne w ciekawych dla nas urządzeniach w kolejnym roku. Wśród nich znajdziemy Corning Gorilla Glass 2, a to z kolei oznacza, że ekrany urządzeń mobilnych będą jeszcze bardziej odporne!

W ubiegłym roku niesamowicie odporna powłoka ekranów Gorilla Glass zdobyła wielką popularność wśród firm produkujących smartfony i tablety. To właśnie ona sprawiła, że choć trochę przestaliśmy się martwić o wkładanie swoich telefonów do kieszeni razem z kluczami i zapewniała doskonałą ochronę przed innymi, nieprzewidywalnymi wypadkami związanymi z zagrożeniami czyhającymi na wyświetlacze.

Z niecierpliwością czekamy więc na to, co firma Corning pokaże tym razem. Na chwilę obecną wiadomo jedynie, że Gorilla Glass 2 niesie ze sobą między innymi zwiększoną funkcjonalność dla urządzeń z mniejszymi ekranami oraz ulepszoną technologię dotykową. Zapowiada się ciekawie.

W takim razie czekamy na CES 2012. Targi rozpoczynają się co prawda 10 stycznia, aczkolwiek pierwszych wieści na temat najnowszych urządzeń możemy się spodziewać prawdopodobnie już dzień wcześniej.

Tabletowo.pl Corning Gorilla Glass 2 zadebiutuje na CES 2012 Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona