Klienci z całego świata mogą już zamawiać Cool1 od LeEco i Coolpad

Cool1 to pierwszy, wspólny smartfon LeEco i Coolpad. Smartfon ma wiele mocnych stron i jeśli komuś wpadł w oko, to już może go zamówić. Co ważne, nie trzeba będzie na niego długo czekać, ponieważ wysyłka ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu (pod koniec).

W Oppomart, gdzie można kupić Cool1, dostępne są dwie wersje: z 3GB RAM lub z 4GB RAM. Kosztują one – odpowiednio – 219 i 299 dolarów, czyli około – odpowiednio – 840 i 1150 złotych. Są to ceny oczywiście bez podatku. Sklep oferuje jednak możliwość dokupienia za 19,99 dolarów (~80 złotych) gwarancji nienaliczenia VAT-u w Polsce.

W obu przypadkach pamięć wewnętrzna to 32GB. Nie ma wariantu najwyższego, tj. z 64GB przestrzenią na pliki użytkownika (i 4GB RAM). Trochę szkoda, ponieważ smartfon nie obsługuje kart microSD – jest Dual SIM, ale nie hybrydowy. Do wyboru klienci mają srebrny lub złoty wariant kolorystyczny.

Wśród najważniejszych cech Cool1 należy wymienić również ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 z układem graficznym Adreno 510, podwójny aparat główny (2×13 Mpix; jeden obiektyw rejestruje obraz w kolorze, a drugi w trybie monochromatycznym), akumulator o pojemności 4060 mAh oraz system operacyjny Android 6.0 Marshmallow z nakładką EUI od LeEco. Z pełną charakterystyką tego smartfona możecie zapoznać się w tym artykule.

Źródło: Oppomart