Cool 1 – tak będzie się nazywać pierwszy wspólny smartfon LeEco i Coolpad | Tabletowo.pl

Cool 1 – tak będzie się nazywać pierwszy wspólny smartfon LeEco i Coolpad

Dołącz do dyskusji 0

Cool 1 – tak ma się nazywać pierwszy smartfon, stworzony wspólnie przez LeEco i Coolpad. Poznaliśmy też wygląd tego modelu oraz część jego specyfikacji technicznej.

Jeśli zastanawiacie się, co wspólnego ma ww. dwójka, to musicie wiedzieć, że po niedawnym zakupie LeEco stał się największym udziałowcem Coolpada. Obaj giganci mają od teraz współpracować na wielu płaszczyznach, a jedną z nich są oczywiście smartfony. Postanowiono nawet stworzyć wspólne dziecko – Cool 1.

LeEco i Coolpad zaczynają od razu z przytupem, ponieważ ma to być propozycja z najwyższej półki: 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej w standardzie, czytnik linii papilarnych, akumulator o pojemności 3500 mAh i podwójny aparat główny. Może być lepiej? OK, może, ale taki zestaw spokojnie można nazwać flagowym.

Cool 1 - pierwszy wspólny smartfon LeEco i Coolpad

Cool 1 – pierwszy wspólny smartfon LeEco i Coolpad

Na razie zarówno LeEco, jak i Coolpad milczą na temat daty premiery Cool 1. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że nagle zrobiło się o tym urządzeniu naprawdę głośno, powinniśmy się spodziewać jego debiutu w najbliższych tygodniach.

Źródło: GizChina, Phone Radar

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona