PlayStation Plus na sierpień przedwcześnie ujawnione! Jest „kolodudi”

Na ogłoszenie kolejnych gier dostępnych do pobrania dla subskrybentów PlayStation Plus mieliśmy czekać jeszcze dwa dni. Jednak Sony nie chciało trzymać fanów gier w niepewności i już dziś zaprezentowano duet produkcji, które trafią do abonamentu.

PlayStation Plus na sierpień – są dwie gry

Pierwszy sierpnia wypada już w najbliższą sobotę, więc dobrze, że już dziś poznajemy tytuły dwóch produkcji, które będzie można pobierać dzięki subskrypcji PlayStation Plus, przygotowując się na weekendowe granie.

Jedna z gier dopiero za 8 dni będzie miała swoją premierę, więc nie mieliśmy szansy poznać jej wcześniej zbyt dobrze. Ponieważ grywalna beta Fall Guys: Ultimate Knockout się kończy, przyszedł czas na oficjalne wprowadzenie tytułu na rynek.

Gra nazywana jest najzabawniejszym battle royale w historii – i rzeczywiście coś w tym jest, po przyglądając się cukierkowej oprawie graficznej oraz rozgrywce praktycznie pozbawionej przemocy, trudno nie odnieść wrażenia, że to tylko przeciwwaga dla drugiej, znacznie bardziej szumnej pozycji sierpniowego PlayStation Plus.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster

Gra z 2009 roku, która obrosła już w legendę, doczekała się zremasterowanej edycji w tym roku. Fani FPS-ów znają ją pewnie na pamięć, ale dostępność odświeżonej edycji sprawia, że zapewne niejeden z nich z chęcią powróci do pamiętnej kampanii, jak też do przemierzonych wzdłuż i wszerz map trybu wieloosobowego.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remaster ma zaledwie kilka miesięcy, i już dostało się do abonamentu PlayStation, czego z pewnością nie można mieć za złe Sony.

Trudno stwierdzić, czy lepszą propozycją była lipcowa edycja PlayStation Plus – sami zapewne ocenicie to na podstawie własnych oczekiwań.