Co powiecie na białą wersję Xiaomi Mi Mix? | Tabletowo.pl

Co powiecie na białą wersję Xiaomi Mi Mix?

Dołącz do dyskusji 0

Dość niespodziewana premiera Xiaomi Mi Mix pokazała, że obserwatorzy rynku nowych technologii tylko czekają na jakiekolwiek zmiany w świecie smartfonów. Prawie bezramkowy model od chińśkiego potentata zrobił wokół siebie tak wiele szumu, że nagle wszyscy oszaleli na jego punkcie. Odnoszę wrażenie, że wszyscy… poza mną. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia białej wersji Mi Mix.

Bezramkowe smartfony, przynajmniej na razie, nie wzbudzają we mnie wielkiej ekscytacji. Obawiam się o komfort ich obsługi i o czułość ekranu zwłaszcza przy krawędziach, a nie bez znaczenia jest też fakt, że im więcej szklanej powierzchni, tym łatwiej o pajączka na przedniej tafli telefonu. A tego przecież wolelibyśmy uniknąć. Ale dobrze, nie o moim narzekaniu, z którym możecie się zgadzać lub nie, miał być ten wpis.

Zapewne pamiętacie, jak w momencie premiery Mi Mix Xiaomi nieco namieszało pokazując grafiki prasowe modelu, który na nich faktycznie nie miał ramek, po czym dobiegły do nas rzeczywiste zdjęcia… które pokazywały, że jednak te ramki są szersze niż w rzeczywistości. W przypadku czarnego modelu może nie jest to aż tak bardzo widoczne, bo ramka wokół ekranu zlewa się z kolorem obudowy, tak w wersji białej jest już nieco inaczej.

I to właśnie zdjęcia białej wersji Xiaomi Mi Mix trafiły dziś do sieci. Jeśli więc wierzyć dzisiejszym przeciekom, wkrótce światło dzienne powinna ujrzeć właśnie taka edycja urządzenia. I na niej już widać, że te ramki w rzeczywistości wcale nie są tak smukłe, jak na zdjęciach prasowych, które widzieliśmy pierwotnie. Ale wciąż są niewielkie, co oczywiście trzeba im oddać.

Co sądzicie na temat Xiaomi Mi Mix? Moi redakcyjni koledzy się nad nim rozpływają, ja natomiast jestem do niego dość sceptycznie nastawiona. Chętnie poznam Waszą opinię na jego temat.

źródło: xiaomitoday

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona