fot. Pixabay

Co można kupić do 10 dolarów? Przegląd ofert chińskich sklepów #7

W tym tygodniu przygotowałem dla Was sześć produktów, które możecie kupić na portalach Aliexpress i Gearbest. Co za tym idzie osoby, które preferują płacenie przy pomocy PayPala, będę mogły skorzystać z tych ofert. Zapraszam do lektury.

fot. Gearbest

Jeżeli lubicie oryginalne produkty, to powinna Was zainteresować żarówka imitująca płomienie. Wyposażona jest w trzy tryby świecenia: ciągły, pulsujący i migotania. Niestety, jej moc jest niewielka, bo wynosi jedynie 3,5W, więc raczej została stworzona do pełnienia funkcji estetycznej. Jest to konstrukcja LED-owa z gwintem E27. Cena żarówki wynosi 7,99 dolara (czyli około 30 złotych)

Reklama

Żarówkę z efektem płomienia możecie kupić >tutaj<

fot. Gearbest

W pierwszej części serii cyklu prezentowałem duży przycisk enter, który jednocześnie pełni rolę klawisza oraz gadżetu antystresowego. Tym razem znalazłem ciekawą lampkę, która przyciąga wzrok swoim nietypowym kształtem i może pomóc w walce ze stresem. Dzięki swojemu kształtowi można bez wahania ją „kołysać” w celu wyładowania złej energii. Niestety, jej cena delikatnie przekracza założony budżet, ponieważ kosztuje 13,15 dolarów (czyli około 49 złotych).

Lampkę w kształcie przycisku włącz-wyłącz możecie kupić >tutaj<

fot. Aliexpress

Jeżeli dużo podróżujecie, to ten gadżet powinien Wam się spodobać. W internecie znajduje się sporo stron, na których można zaznaczać kraje, które się odwiedziło. Jednakże, po co to robić przez internet, jeżeli można kupić mapę, na której można wykreślać odwiedzone regiony. Taki gadżet nie dość, że jest praktyczny, to dodatkowo wygląda atrakcyjnie i może przyozdobić mieszkanie. Jego cena nie jest wygórowana, ponieważ dużą mapę 83 x 60 cm można kupić za 8,21 dolara (czyli około 31 złotych).

Mapę możecie kupić >tutaj<

fot. Gearbest

Kolejnym ciekawym akcesorium jest żelowa gumowa mata antypoślizgowa. Za jej pomocą można przyczepić praktycznie każdy przedmiot do dowolnej powierzchni. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest wielokrotnego użytku. Wystarczy ją umyć i przymocować do innej powierzchni. Zastosowań ma wiele, niektórzy używają jej jako uchwytu samochodowego lub na klucze. Tak właściwie, w przypadku maty antypoślizgowej ilość pomysł na wykorzystanie jest nieograniczona. Kosztuje około 1,59 dolara (czyli około 6 złotych), więc może warto się skusić?

Żelową mate antypoślizgową możecie kupić >tutaj<

fot. Aliexpress

Domyślam się, że wśród czytelników Tabletowo znajduje się wiele osób, które zajmują się fotografią. Jeżeli należycie do tej grupy, to powinien Was zainteresować naramienny pasek fotograficzny. Tego typu akcesorium umożliwia wygodne poruszanie się z aparatem, który mocuje się za pomocą metalowej śruby ze statywowym gwintem 1/4 cala. Producent nie podaje maksymalnego obciążenia i ja bym nie ryzykował podpinania jakiś cięższych zestawów. Naramienny pasek możecie kupić za 4,11 dolara (czyli około 15 złotych).

Naramienny pasek fotograficzny możecie kupić >tutaj<

fot. Gearbest

Jeżeli macie w domu psa lub kota, możecie zainteresować się tym gadżetem. Ta niepozorna piłka może umilić czas Waszemu pupilowi. Co ciekawe, jest elektroniczna. Wystarczy ją włączyć i Wasz zwierzak może się interaktywnie bawić goniąc i łapiąc piłkę, która cały czas będzie uciekać. Nie trzeba jej ładować, gdyż zasilana jest na jedną baterię AA. Cena piłki to 9,84 dolara (czyli około 36 złotych); jest dostępna w czterech kolorach.

Elektroniczną piłkę dla zwierząt możecie kupić >tutaj<

Podsumowanie

Które akcesorium najbardziej przypadło Wam do gustu? A może któryś z tych produktów macie lub znacie inne ciekawe, które warto kupić w cenie do 10 dolarów?

Wszystkie kursy dolara amerykańskiego pochodzą z aplikacji Revolut.

Grafika tytułowa pochodzi z platformy Pixabay.com