Jeśli grasz w Civilization VI na iOS, będziesz zachwycony tym prezentem – dodatki za kwotę 150 zł dostaniesz za darmo!

Jeśli ktoś poznał się już na Cywilizacji VI w wersji na smartfony i tablety z iOS, wie, jak mocno wciągający jest to tytuł. Wydawcy zrobili świetny prezent dla osób, które zakupiły tę grę, ogłaszając dziś, że zamierza udostępniać darmowe pakiety scenariuszy i dodatkowe cywilizacje aż do końca tego roku!

Największą barierą dla posiadaczy sprzętu od Apple, którzy chcieli zagrać w Civilization VI na iPhonie lub iPadzie była z pewnością cena. Ponad 100 złotych za tytuł mobilny – toż to zwyczajny żart, a przynajmniej w oczach tych, którzy się na zakup nie zdecydowali. Ci, którzy wysupłali te pieniądze na przenośną wersję ulubionej serii, zwykle nie żałowali – a przynajmniej większość głosów wydaje się być naprawdę pozytywnych.

Reklama

Wydawca przygotował dla takich osób prawdziwy prezent, ponieważ nikt nie spodziewał się, że zdecyduje się on umożliwić graczom dostęp do w sumie sześciu pakietów dodatków, i to całkowicie za darmo. Rozszerzenia będą wydawane co dwa dni, więc nie będzie można pobrać ich wszystkich jednocześnie. W tym celu trzeba będzie regularnie zaglądać do sklepu App Store, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 20-22 grudnia – cywilizacja Polski + pakiet scenariuszy
  • 22-24 grudnia – pakiet scenariuszy Wikingów
  • 24-26 grudnia – cywilizacja Australii + pakiet scenariuszy
  • 26-28 grudnia – cywilizacje Persji i Macedonii + pakiet scenariuszy
  • 28-30 grudnia – cywilizacja Nubii + pakiet scenariuszy
  • 30 grudnia – 1 stycznia – cywilizacje Khmerów i Indonezji + pakiet scenariuszy

Oczywiście, żeby zagrać w dodatki, trzeba mieć kupioną wersję podstawową. Normalnie rozszerzenia te kosztują w sumie ponad 150 złotych, więc jeśli jesteśmy zakochani w mobilnej Cywilizacji, to pobranie dodatków sprawi, że na Święta zatoniemy w niej po uszy.

Właściciele iPhone’ów nareszcie mogą zagrać w Civilization VI

źródło: pocketgamer.com