Nareszcie – ciemny motyw aplikacji YouTube. Na razie tylko na iOS | Tabletowo.pl

Nareszcie – ciemny motyw aplikacji YouTube. Na razie tylko na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Google wydaje się być czasem bardzo oporne na zmiany, które już od dłuższego czasu występują w innych aplikacjach jako jedna z podstawowych funkcji. Taki na przykład tryb nocny – nawet Twitter go ma od ponad półrocza. Teraz trafia on do mobilnego YouTube’a, ale na razie tylko dla sprzętów Apple.

Implikacja ciemnego motywu to prosta sprawa – wystarczy wejść w ustawienia przez ikonę swojego profilu w aplikacji YouTube, a tam znajdziemy odpowiedni suwak.

Ciemny motyw w przeglądarkowej wersji YouTube działa już od roku, więc wprowadzenie go na aplikacje mobilne wydawało się kwestią kilku-kilkunastu tygodni. Jak widać, Google wcale się z tym nie śpieszyło.

Co jeszcze lepsze, jako pierwsi z nowej opcji mogą skorzystać z użytkownicy systemu od Apple. Androidowcy mogą być niepocieszeni. Skoro i tak ciemnego motywu nie było przez cały rok, więc, co za różnica, jeśli właściciele smartfonów z systemem od samego Google’a poczekają jeszcze kilka dni? Ech…

źródło: @TeamYouTube

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona