Chameleon, czyli jak może wyglądać interfejs Waszych tabletów (wideo) | Tabletowo.pl

Chameleon, czyli jak może wyglądać interfejs Waszych tabletów (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Będę szczery – jeżeli chodzi o interfejs użytkownika, Android 4.0 Ice Cream Sandwich/4.1 Jelly Bean bije na głowę iOS. Podczas gdy oprogramowanie Apple niemalże nie zmienił się od sześciu kolejnych iteracji, Android pokazał, jak może wyglądać nowoczesny, funkcjonalny i przyjemny dla oka system operacyjny. Nie oznacza to jednak, że nie mógłby być lepszy. Wystarczy szczypta kreatywności, dobry pomysł, umiejętności i fiolka związku X, by odmienić sposób, w jaki postrzegamy pulpit i interfejs wielozadaniowości… Poznajcie Chameleon.

Poniższe wideo wyjaśnia wyjątkowość projektu Chameleon. Aplikacja już wkrótce pojawi się w sklepie Google Play, a obecnie jest w fazie beta. Jak widać na filmie, ma ogromny potencjał i różni się od wszystkich programów uruchamiających (innymi słowy, launcherów), z jakimi dotychczas mieli do czynienia użytkownicy systemu Android. Chameleon został wyposażony w kilka ekranów głównych, zestaw widgetów, których rozmiar można dowolnie zmieniać, szufladkę aplikacji, interfejs wielozadaniowości przypominający ten z Sense 4.0 na HTC One X lub Windows Phone oraz niewielką belkę oferującą szybki dostęp do najczęściej używanych programów.

Na filmie Chameleon demonstrowany jest na tablecie Google Nexus 7, co oznacza kompatybilność z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Nie wiem jak Wy, ale mnie projekt Chameleon bardzo się podoba i nie mogę się doczekać, gdy aplikację będzie można pobrać z Google Play.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona