CEO RIM: BlackBerry PlayBook z LTE nadchodzi - Tabletowo.pl

CEO RIM: BlackBerry PlayBook z LTE nadchodzi

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl CEO RIM: BlackBerry PlayBook z LTE nadchodzi Nowości

Niektórzy twierdzą, że tablet BlackBerry Playbook to nieudany produkt Research In Motion, którym nie warto się interesować. Zupełnie inne zdanie na jego temat mają osoby, które miały możliwość obcowania z nim przez dłuższą chwilę. W moich oczach PlayBook jest ciekawym urządzeniem, aczkolwiek nie idealnym – ma bowiem kilka wad (kto wie, może część z nich rozwiąże system BlackBerry 10). RIM twierdzi, że brakuje mu przede wszystkim… LTE… Bo taką właśnie nowość będzie oferował nadchodzący tablet firmy.

Podczas gdy ciągle wyczekuję pierwszych oficjalnych wieści dotyczących 10-calowego tabletu RIM, o którym słyszymy z różnych źródeł już od wielu miesięcy, Thorsten Heins, CEO firmy, zapowiada nadejście BlackBerry PlayBook z LTE… Nie jest to dla nas żadna niespodzianka, bowiem na jego temat słyszeliśmy już sporo plotek – łącznie z zatwierdzeniem przez FCC. Mimo wszystko wolałabym dodatkowo usłyszeć coś na temat urządzenia o przekątnej 10,1″.

Wracając jednak do BlackBerry PlayBook LTE – konkretna data jego rynkowej premiery nie została ujawniona, podobnie jak cena. Jedyne czego jesteśmy pewni to fakt, iż na pewno zadebiutuje w ciągu kolejnych miesięcy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona