Cena Nexus 7 16GB obniżona do 199 dolarów - Tabletowo.pl

Cena Nexus 7 16GB obniżona do 199 dolarów

Tabletowo.pl Cena Nexus 7 16GB obniżona do 199 dolarów Nowości Plotki / Przecieki

Ta wiadomość na pewno nie ucieszy osób, które weszły w posiadanie tabletu Nexus 7 – zwłaszcza w ostatnich dniach. Właśnie staje się rzeczywistością to, o czym spekulowano od dłuższego czasu. Otóż cena tabletu Nexus 7 16GB (249 dolarów) właśnie została obniżona do 199 dolarów, czyli kwoty zarezerwowanej dotychczas dla modelu z 8GB pamięci wewnętrznej. Z kolei wersja z 32GB wyceniona została na 249 dolarów i właśnie trafiła do sprzedaży w pierwszych sklepach, co potwierdza ostatnie plotki.

Informacja pochodzi z dwóch znanych amerykańskich sklepów z elektroniką: Office Depot i GameStop, więc najprawdopodobniej kwestią czasu jest potwierdzenie przez Google. Jak się możemy domyślać, miało się to stać podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która została przełożona ze względu na zbliżający się huragan Sandy i podczas której miał zostać zaprezentowany Nexus 10.

I teraz pewnie znów wybuchnie dyskusja Nexus 7 za 199 dolarów vs iPad mini za 329 dolarów (oba 16GB), co jest chyba nieuniknione. Skoro tak, jeśli byście mieli teraz kupować tablet – na który model byście się zdecydowali?

Recenzję Nexus 7 znajdziecie pod tym adresem, natomiast iPada mini – w miarę możliwości jak najszybciej. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie jego działania – możecie dać znać już teraz, pod tym wpisem.

Swoją drogą, ciekawe kiedy i czy w ogóle doczekamy się obniżki cen Nexus 7 w Polsce… Jak myślicie?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona