Cena Motoroli Xoom w przedsprzedaży to… 660 funtów

Reklama

Motorola Xoom tu, Motorola Xoom tam, Motorola Xoom wszędzie. Niedługo otwierając puszkę z konserwą naszym oczom będzie się ukazywał właśnie ten tablet (przestarzały żart, sorry). Wiem, że niektórzy z Was mają już dosyć wszechobecnych informacji na temat tego modelu, ale znaczna część z Was – nawet ci, którzy jakoś nie pałają większą sympatią do niego – chce poznać jego cenę.

Brytyjski sklep internetowy handtec rozpoczął przedsprzedaż Motoroli Xoom. Cena została ustalona na 660 funtów, czyli po przeliczeniu ok. 3080 złotych. Jakby na to nie patrzeć, jest to kwota, której mogliśmy się spodziewać. Z drugiej jednak strony – Motorola w dalszym ciągu nie podała do wiadomości ceny Xoom, przez co ciężko cokolwiek powiedzieć czy ostateczna cena będzie wynosiła akurat tyle.

W dalszym ciągu nie wiadomo także nic o konkretnej dacie wprowadzenia tabletu do sprzedaży. Handtec informuje, że jego wysyłka rozpocznie się „wkrótce”, ale to nas nie urządza. Trzeba więc poczekać na oficjalne wieści w tej sprawie od Motoroli.

Biorąc pod uwagę, że Xoom ma trafić na amerykańskie półki sklepowe w pierwszym kwartale 2011 roku, to pewnie w tym samym czasie albo z minimalnym poślizgiem, pojawi się na Wyspach – najpóźniej pod koniec marca. A kiedy Motorola Xoom może zostać wprowadzona do sprzedaży w Polsce? Znając życie i realnie na nie patrząc – nie ma co liczyć na wcześniej niż kwiecień – maj. Najbezpieczniej stwierdzić, że Xoom trafi do Polski w pierwszej połowie roku ;-)

Jeśli zauważycie pojawienie się Motoroli Xoom w przedsprzedaży w jakimś bardziej znanym sklepie internetowym – dajcie znać.

źródło