Cena Asusa Eee Pad Transformer w Polsce to 1899 złotych (update)

Asus Eee Pad Transformer to ostatnio gorący temat. Jakiś czas temu Maciek dowiedział się od polskiego oddziału producenta kiedy możemy się spodziewać rynkowej premiery modelu w kraju nad Wisłą, dziś w końcu Asus zlitował się i odpowiedział na moje pytanie dotyczące oficjalnej ceny urządzenia. Jesteście ciekawi? Na pewno!

Cena Asusa Eee Pad Transfromer będzie wynosiła 1899 złotych, z kolei ze stacją dokującą – 1999 złotych. Teraz mogę spokojnie powiedzieć: „a nie mówiłam?” Już od dłuższego czasu na Tabletowo szacowaliśmy, że polska cena Eee Pad Transformer zamknie się w kwocie 2 tysięcy złotych. I proszę bardzo, niewiele się pomyliłam.

Cena Asusa Eee Pad Transformer w Polsce to 1899 złotych (update) 19

Pozostaje jedynie kwestia stacji dokującej. W odpowiedzi polskiego oddziału Asusa na pytanie Maćka o to, kiedy będzie Transformer dostępny w Polsce, można było przeczytać: „pod koniec kwietnia (bez stacji dokującej)”. Można więc wnioskować, że wersja ze stacją dokującą będzie dostępna w późniejszym terminie albo po prostu obie odpowiedzi pisały dwie różne osoby, mające różne informacje w tej sprawie – staramy się to wyjaśnić.

A teraz, skoro (prawie) wszystko już wiemy, pozostaje nam czekać na polską premierę tabletu. Asus Eee Pad Trasformer ma zadebiutować w Polsce w ostatnim tygodniu kwietnia w cenie 1899 złotych.

Aktualizacja:

Sprawa ze stacją dokującą została wyjaśniona:

Cena Asusa Eee Pad Transformer w Polsce to 1899 złotych (update) 20

AKTUALIZACJA 2: niestety, polska premiera tego modelu została przesunięta – na drugą połowę maja.

źródło: własne, Asus


Warning: preg_replace(): Allocation of JIT memory failed, PCRE JIT will be disabled. This is likely caused by security restrictions. Either grant PHP permission to allocate executable memory, or set pcre.jit=0 in /home/klient.dhosting.pl/tabletowo/tabletowo.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 383

Obserwuj nas