Cena Acera Iconia Tab A700 będzie się zaczynała od 549 euro - Tabletowo.pl

Cena Acera Iconia Tab A700 będzie się zaczynała od 549 euro

Tabletowo.pl Cena Acera Iconia Tab A700 będzie się zaczynała od 549 euro Nowości

Jednym z najciekawszych tabletów internetowych zaprezentowanych podczas targów CES 2012 był Acer Iconia Tab A700. Oprócz tego, że wyposażono go w czterordzeniową Tegrę 3, może się pochwalić wyświetlaczem o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Dotychczas nie znaliśmy żadnych szczegółów dotyczących jego rynkowej premiery – dziś się to zmieniło. Poniższe informacje pochodzą od niemieckich serwisów, które na jednej z konferencji prasowych Acera w Hamburgu miały wyciągnąć je od przedstawicieli producenta. Trzeba jednak pamiętać, że do debiutu na półkach sklepowych ceny urządzeń mogą ulec zmianie.

Na chwilę obecną wiadomo, że tablet Acera w Niemczech ma kosztować 749 euro. Ale jest to górna granica cenowa tego modelu, bowiem tyle przyjdzie zapłacić osobom, które zdecydują się na zakup urządzenia w najmocniejszej konfiguracji, tj. z 64GB pamięci wewnętrznej oraz z 3G. Najprawdopodobniej będzie to model Iconia Tab A701.

Ile więc będzie kosztował najtańszy model? Te same źródła podają, że 549 euro – z 16GB pamięci i bez 3G (tj. „WiFi-only”). Acer Iconia Tab A700 ma trafić do sprzedaży, podobnie jak jego słabszy brat – Iconia Tab A510w kwietniu.

Co ciekawego oferuje Acer Iconia Tab A700? Przede wszystkim wspomniany wyświetlacz IPS i jednostkę centralną, ale także: 1GB RAM, baterię o pojemności 9800 mAh, wyjście microHDMI, port microUSB, slot kart microSD, kamerkę 2 Mpix oraz aparat o rozdzielczości – i tu pojawiają się sprzeczne informacje: 5 Mpix lub 8 Mpix. W momencie rynkowej premiery urządzenie ma pracować pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich.

Tabletowo.pl Cena Acera Iconia Tab A700 będzie się zaczynała od 549 euro Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona